ارزیابی مهاجرت

شرایط ثبت نام لاتاری افراد زیر ۱۸ سال

شرایط ثبت نام لاتاری افراد زیر ۱۸ سال و آشنایی با آن برای افرادی که در این رده سنی قرار دارند از اهمیت زیادی برخوردار است. یکی از ارزانترین راه‌های مهاجرت به کشور آمریکا شرکت در قرعه کشی لاتاری است. تمام افراد در تمام سنین در صورت واجد شرایط بودن می‌توانند در این قرعه کشی شرکت نمایند. ما در این مقاله به بررسی شرایط ثبت نام لاتاری افراد زیر ۱۸ سال می‌پردازیم برای آشنایی بیشتر با این موضوع در ادامه مطلب با ما همراه شوید.

شرایط ثبت نام لاتاری افراد زیر ۱۸ سال

طبق شرایط سنی گرین کارت آمریکا نیاز است که افراد زیر ۱۸ سال به عنوان زیر مجموعه پدر و مادر خود در لاتاری ثبت نام نمایند. والدین می‌توانند فرزندان مجرد و زیر ۲۱ سال خود را به عنوان زیر مجموعه موقع ثبت نام مشخص کرده و اطلاعات فرزندان را در فرم لاتاری درج کنند. به این ترتیب افراد زیر ۱۸ سال بدون داشتن مدرک تحصیلی دیپلم یا دو سال سابقه کار در طی ۵ سال گذشته که شرایط ثبت نام لاتاری می‌باشند، می‌توانند در این بخت آزمایی شرکت کنند. ممکن است این سوال ذهن شما را درگیر کند که آیا افراد زیر ۱۸ سال می‌توانند به صورت مستقل در لاتاری ثبت نام کنند؟ در پاسخ این سوال باید بگوییم که افراد زیر ۱۸ سال طبق قانون مربوط به سن مجاز برای ثبت نام لاتاری، معمولا نمی‌توانند به تنهایی در قرعه کشی لاتاری شرکت نمایند و باید همراه با خانواده خود در این قرعه کشی شرکت کنند. اما اگر این افراد دیپلم دوازده ساله داشته باشند یا حداقل از دو سال سابقه کار در طی ۵ سال گذشته برخوردار باشند می‌توانند به صورت مستقل در لاتاری شرکت نمایند. بعضی وقت‌ها ممکن است افراد گمان کنند که حداقل و حداکثر سن لازم برای شرکت در قرعه کشی به عنوان زیر مجموعه خانواده ۱۸ سال می‌باشد. اما این فکر اشتباه بوده و حداکثر سن ثبت نام در لاتاری به عنوان زیر مجموعه پدر یا مادر برای افراد مجرد ۲۱ سال است.

هرساله علاقه مندان زیادی با ثبت نام لاتاری  در شرکت  کارت سبز خیال خود را از ثبت نام مطمئن راحت میکنند چرا که کارت سبز با بیش از 12 سال فعالیت در زمینه مهاجرت و اقامت در امریکا و کانادا یکی از موفق ترین و به نام ترین شرکت ها در این زمینه میباشد.

مدارک لازم برای ثبت نام لاتاری افراد زیر ۱۸ سال

افراد زیر ۱۸ سال اگر بخواهند به صورت مستقل در لاتاری ثبت نام‌ کنند به مدارک زیر نیازمند هستند:

 • اطلاعات شخصی
 • عکس مناسب برای ثبت نام لاتاری
 • ذکر آخرین مدرک تحصیلی

اما اگر بخواهند به عنوان زیر مجموعه پدر یا مادر خود در لاتاری شرکت کنند باید دارای مدارک زیر باشند:

 • اطلاعات شخصی
 • عکس مناسب برای ثبت نام لاتاری

برخورداری از امتیاز سه شانسه برای افراد زیر ۱۸ سال

اگر فردی زیر ۱۸ سال سن داشته باشد و بخواهد در لاتاری ثبت کند، در صورتی که دارای حداقل‌ مدرک تحصیلی دیپلم یا دو سال سابقه کار در طی ۵ سال گذشته باشد و متولد یکی از کشور‌های مجاز به ثبت نام در لاتاری باشد هم می‌تواند به عنوان مستقل در لاتاری ثبت نام کند و هم می‌تواند به عنوان زیر مجموعه پدر و بار دیگر به عنوان زیر مجموعه مادر خود در لاتاری ثبت نام کند. به این ترتیب این افراد می‌توانند از سه شانس در ثبت نام لاتاری بهره‌مند شوند.

سوالات درمورد شرایط ثبت نام لاتاری افراد زیر ۱۸ سال

 • من ۱۸ ساله ام آیا می‌توانم در لاتاری ثبت نام کنم؟

بله. شما می‌توانید در این قرعه کشی شرکت کرده و شانس خود را امتحان نمایید.

 • من ۱۷ ساله‌ام آیا می‌توانم به تنهایی در لاتاری ثبت نام کنم؟

بله. در صورتی که واجد شرایط ثبت نام لاتاری باشید یعنی متولد یکی از کشور‌های مجاز به ثبت نام بوده و دارای حداقل مدرک تحصیلی دیپلم یا دو  سال سابقه کار در طی ۵ سال گذشته باشید می‌توانید هم به صورت مستقل و هم به عنوان زیر مجموعه پدر و مادر خود در لاتاری ثبت نام کنید.

 • فردی که متاهل باشد و زیر ۱۸ سال سن داشته باشد می‌تواند به عنوان زیر مجموعه پدر و مادر خود در لاتاری ثبت نام کند؟

خیر. افراد متاهل باید همراه با همسر و فرزندان مجرد و زیر ۲۱ سال خود در لاتاری ثبت نام نمایند.

5/5 - (1 امتیاز)

اگر تمایل دارید در زمینه شرایط ثبت نام لاتاری افراد زیر ۱۸ سال مشاوره دریافت نمایید، فرم زیر را تکمیل و پرداخت کنید تا در اسرع وقت کارشناسان کارت سبز با شما ارتباط بگیرند


ارزیابی مهاجرت
2 پاسخ
 1. فربد گفته:

  من بهمن سال دیگه 18 سالم تموم میشه امسال میتونم ثبت نام کنم؟

  پاسخ

نظر خود را درباره شرایط ثبت نام لاتاری افراد زیر ۱۸ سال ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *