بعد از ثبت نام لاتاری چه می‌شود و چه کنیم؟

اگر شما نیز از جمله افرادی هستید که در لاتاری ثبت نام کرده‌اید ممکن است این سوال ذهن شما را درگیر کند که بعد از ثبت نام لاتاری چه می‌شود و چه کنیم؟ توصیه ما بر این است که برای یافتن پاسخ این سوال تا آخر این مقاله ما را همراهی کنید.

آشنایی با اقدامات بعد از ثبت نام در لاتاری

اولین سوالی که ممکن است در ثبت نام در لاتاری پیش بیاید این است که بعد از ثبت نام لاتاری چه می‌شود و چه کنیم؟ در پاسخ این سوال باید بگوییم که اول از همه باید شما منتظر اعلام نتایج باشید.

اگر در لاتاری آمریکا ثبت نام کرده باشید. احتمالا از همان ابتدا پیگیر تاریخ و زمان قرعه کشی لاتاری هستید و در حال حاضر به شدت منتظر زمان مشخص شدن جواب لاتاری می‌باشید.

نتایج لاتاری در اردیبهشت ماه اعلام می‌گردد در ادامه به صورت دقیق به بررسی زمان اعلام نتایج لاتاری می‌پردازیم:

زمان دقیق اعلام نتایج لاتاری

نتایج برندگان لاتاری که در مهر و آبان ثبت نام شده‌اند، در ماه May سال 2024 یعنی اواسط اردیبهشت منتشر می‌شود. متقاضیان محترمی که در لاتاری ثبت نام نموده‌اند قادر هستند با مشخصات مندرج در پرینت نهایی ثبت نام خود، جواب لاتاری را در سایت کارت سبز مشاهده کنند.

برای مشاهده جواب لاتاری به کد رهگیری ۱۶ رقمی، نام خانوادگی به لاتین، و سال میلادی تولد (طبق مشخصات وارد شده در فرم ثبت نام لاتاری گرین کارت) نیاز است و هم‌چنین این امکان در سایت کارت سبز فراهم شده که بدون وارد کردن کد پیگیری و فقط با آپلود رسید ثبت نام یا فایل PDF درخواست بررسی نتیجه ثبت گردد.

لازم به ذکر است عزیزانی که فایل ثبت نام را گم کرده‌اند، می‌توانند از طریق گزینه بازیابی کد رهگیری کارت سبز، نسبت به بررسی جواب لاتاری اقدام کنند.

سایت مشاهده نتایج لاتاری

توجه کنید که مرجع اصلی برگزار کننده لاتاری آمریکا نتیجه لاتاری را اطلاع رسانی نخواهد کرد و حتی اگر جزو برندگان لاتاری هم باشید، به هیچ عنوان برای اطلاع رسانی جواب لاتاری به شما ایمیل، نامه یا پیامکی ارسال نمی‌شود.

برای مطلع شدن از جواب لاتاری خود می‌توانید در زمان اعلام نتایج وارد سایت کارت سبز به نشانی https://cartesabz.net/register/status-check.php شوید و نتیجه لاتاری خود را بررسی کنید.

اگر از ثبت نام‌های کارت سبز هستید، بعد از ثبت نام نیاز نیست کاری کنید چراکه نتایج در اردیبهشت به اطلاع شما به صورت ایمیلی و پیامکی خواهد رسید.

اگر ثبت نامی کارت سبز نیستند، کافی است بعد از ثبت نام وارد سایت کارت سبز شده و فرم بررسی نتایج لاتاری را پر کنید تا در زمان اعلام نتایج، نتیجه برای شما پیامک شود.

فرم اعلام نتایج آنلاین

اگر از طریق سایت کارت سبز در لاتاری آمریکا ثبت نام نکرده‌‌اید، باز هم می‌توانید از خدمات این مجموعه برای اطلاع رسانی نتیجه لاتاری استفاده نمایید. فقط کافی است فرم درخواست بررسی نتایج لاتاری کارت سبز را به صورت آنلاین تکمیل نمایید و بعد از آن با خیال راحت منتظر اطلاع رسانی از جانب کارت سبز باشید. در این صورت دیگر نگران فراموشی زمان اعلام نتیجه لاتاری نخواهید بود.

سوالات درمورد بعد از ثبت نام لاتاری چه می‌شود و چه کنیم؟

  • نتایج لاتاری چه زمانی اعلام می‌شود؟

نتایج لاتاری در اردیبهشت ماه اعلام می‌گردد.

  • به چه صورت می‌توانم نتایج لاتاری را مشاهده کنم؟

برای مطلع شدن از جواب لاتاری خود می‌توانید در زمان اعلام نتایج وارد سایت کارت سبز به نشانی https://cartesabz.net/register/status-check.php شوید و نتیجه لاتاری خود را بررسی کنید.

  • در صورت گم کردن فایل ثبت نام لاتاری چه کنم؟

عزیزانی که فایل ثبت نام را گم کرده‌اند، می‌توانند از طریق گزینه بازیابی کد رهگیری کارت سبز، نسبت به بررسی جواب لاتاری اقدام کنند.

5/5 - (1 امتیاز)

اگر تمایل دارید در زمینه بعد از ثبت نام لاتاری چه می‌شود و چه کنیم؟ مشاوره دریافت نمایید، فرم زیر را تکمیل کنید تا در اسرع وقت کارشناسان کارت سبز با شما ارتباط بگیرند


ارزیابی مهاجرت
0 پاسخ

نظر خود را درباره بعد از ثبت نام لاتاری چه می‌شود و چه کنیم؟ ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *