معرفی شرکت کارت سبز | به اعتماد و همراهی شما می بالیم

موسسه مهاجرتی کارت سبز با شماره ثبت 553670، یک شرکت معتبر و رسمیست که با سالها تجربه به متقاضیان، خدمات خود را در بالاترین سطح کیفیت در زمینه انواع ویزاهای مهاجرتی و غیرمهاجرتی آمریکا ، کانادا و امارات ارائه می نماید.

هدف ما در کارت سبز، ارائه خدمات تخصصی بدون واسطه، مشاوره ویزا و مهاجرت حقوقی و اقتصادی به متقاضیان و اشخاصی است که می خواهند با اقامت در کشور موردنظر شرایط زندگی و آینده بهتری برای خود رقم بزنند.

از آنجاییکه هر سال درخواست ویزاهای زیادی به علت عدم آگاهی و آشنایی با قوانین موجود، رد می شوند ما در صددیم با ارائه راهنمایی و اطلاعات درست به متقاضیان وهمچنین با انجام صحیح و اصولی امور مربوطه، علاوه بر جلوگیری از ضرر و زیان های مالی، از آسیب مخرب روحی ناشی از عدم موفقیت در پروسه ویزا جلوگیری نماییم.

همانطور که مستحضر هستید برای جلوگیری از هدر رفتن وقت و هزینه و همچنین دستیابی به نتیجه مطلوب باید از دانش و تجربه افراد آگاه و با تجربه کمک گرفت. در پروسه ویزا و مهاجرت به آمریکا ، کانادا و امارات، ارزیابی شرایط و انتخاب مناسب ترین نوع ویزا ضروریست. خیلی از افراد با تصور تسلط بر زبان انگلیسی در طول این پروسه اشتباهات جبران ناپذیری مرتکب می شوند. بنابراین کسب آگاهی و استفاده از تجربه و تخصص کارشناسان در زمینه مهاجرت به آمریکا ، کانادا و امارات ضروریست که در کارت سبز به این امر توجه ویژه ای صورت می گیرد. کارشناسان مجرب و متخصص کارت سبز می توانند کار ها را به نیابت انجام داده و بستر را برای اخذ ویزای شما فراهم کنند.

بنابراین کارت سبز با بیش از 13 سال سابقه (شروع فعالیت از سال 1390)، پلیست میان شما و خارج کشور