ارزیابی مهاجرت
مشاوره مهاجرتی

مشاوره مهاجرتی چیست؟

مهاجرت یک فرآیند سخت و چند مرحله‌ای است که باید از تمامی چند و چون و جنبه‌های مختلف آن آشنا باشید. مشاوره مهاجرتی برای کشورهای مختلف از جمله مشاوره مهاجرت به امریکا یا کانادا به شما این امکان را می‌دهد بتوانید این تصمیم بزرگ را از جنبه‌های مختلف مورد بررسی قرار دهید.

مزایای مشاوره مهاجرتی

مشاوره مهاجرتی مزایای قابل توجهی برای شما به دنبال خواهد داشت که در ادامه با برخی از آن‌ها آشنا خواهیم شد.

 • با تمامی روش‌های مهاجرت و شرایط آن آشنا خواهیم شد. همانطور که می‌دانید برای مهاجرت به هر کشور روش‌های مختلفی وجود دارد که هر کدام شرایط و ویژگی‌های خاص خود را دارند. با کمک مشاوره مهاجرتی با تمامی این روش‌ها و شرایط هرکدام آشنا شوید.
 • علاوه بر آن که روش‌های مهاجرتی مختلف وجود دارد هر کیس و پرونده مهاجرتی نیز شرایط خاص خود را دارد. با این وجود شانس پذیرش و موفقیت پرونده مهاجرتی شما افزایش پیدا خواهد کرد.
 • در صورتی که مسیر مهاجرت یا فرایند تکمیل پرونده را اشتباه طی کنید، هزینه زیادی را به اشتباه پرداخت کرده و متضرر خواهید شد.

مشاوره مهاجرتی شامل چه چیزهایی می‌شود؟

در مشاوره مهاجرتی شما ابتدا مورد ارزیابی قرار می‌گیرید. اطلاعات لازم مانند اطلاعات شخصی، تحصیلات، شغل، درآمد، میزان تمکن مالی، مهارت‌ها و موارد دیگر را در فرم های ارزیابی پر خواهید کرد. با این کار هم مشاور اطلاعات جامعی از شرایط شما به دست آورده و هم بهترین روش مهاجرت برای شما تعیین خواهد شد. در این مشاوره شرایط مورد نیاز برای مهاجرت، هزینه‌های صفر تا صد، مراحل انجام کار، مدت زمان تقریبی اخذ ویزا، چگونگی مصاحبه در سفارت، دلایل ریجکتی ویزا و دیگر موارد مهم به شما مشاوره داده می‌شود و شما می‌توانید تمامی سوالات و ابهامات خود را از مشاوران بپرسید.

مشاوره مهاجرت از بعد روانشناسی چگونه است؟

علاوه بر اطلاعات فنی که در مشاوره مهاجرت به شما داده می‌شود، شما باید از مشاوره روانشناسی مهاجرت نیز استفاده کنید. مهاجرت یک تصمیم بسیار سخت و بزرگ است که احتمالا زندگی شما را با چالش های مختلفی مواجه کند. در مشاوره روانشناسی شما با مشکلات احتمالی هیجانی و احساسی که احتمالا با آن‌ها مواجه خواهید شد آشنا خواهید شد. همچنین می‌آموزید چطور به شکل سازنده‌تری با این مشکلات برخورد کرده و تصمیم درستی بگیرید. آمارها نشان می‌دهد حدود 25 تا 30 درصد افراد پس از مهاجرت با اضطراب و افسردگی مواجه خواهند شد. بنابراین مشاوره روانشناسی قبل از مهاجرت به کاهش فشار روانی بر روی افراد و فراگیری مهارت‌های مقابله‌ای بسیار کمک کننده خواهد بود.

هزینه مشاوره مهاجرتی

پیش از هر چیزی به این فکر کنید که آیا شما می توانید مراحل مهاجرت را بدون داشتن مشاور و وکیل رسمی به سرانجام برسانید. پروسه اخذ ویزاهای مختلف در عین حالی که در ابتدا ساده به نظر می رسد اما کمی پیچیده است.

از آنجایی که امکان بروز اشتباه هر چند جزئی در حین پروسه وجود دارد و همین اشتباهات کوچک میتواند باعث بروز تاخیر یا رد پرونده شما شود. بنابراین بسیار مهم است که ببینید آیا هزینه نکردن برای مشاور و وکیل مهاجرت این ریسک را دارد یا خیر. مخصوصا زمانیکه شما از همه قوانین و مقررات ویزای مربوطه و نحوه کسب اطلاعات آشنا نیستید.

خیلی از افراد با جستجو در اینترنت به دنبال اطلاعات در مورد نحوه انجام کار ویزای مدنظرشان میگردند ، غافل از آنکه قوانین مهاجرتی متناوبا تغییر میکنند و خیلی از اطلاعات موجود در فضای اینترنت موثق نیستند یا به روز رسانی نشده اند.

همچنین خیلی از افراد به دنبال مشاوره رایگان مهاجرت هستند. در حالیکه هزینه مشاوره مهاجرتی، هزینه ای معقول است که کارشناسان ررسمی و با تجربه برای بررسی شرایط و راهنمایی شما دریافت میکنند و شما هرگز نمیتوانید کیفیت مشاوره مهاجرتی با کارشناسان رسمی را با کیفیت مشاوره های رایگان مقایسه کنید.

در مشاوره رایگان شما با افراد کارآموز یا اپراتور تماس صحبت میکنید که در خیلی از مواقع حتی تجربه اخذ یه پرونده موفق را در کارنامه ندارن و صرفا با انجام مشاوره قصد فریب شما را دارند. بنابراین از آنجایی که پروسه مهاجرت بسیار حساس و سرنوشت زاست و یک درخواست ویزای ناموفق میتواند حتی در اقدامات بعدی شما تاثیرگذار باشد. بنابراین ریسک نکنید.

مشاوره مهاجرتی آمریکا

مشاوره مهاجرت به آمریکا بسیار حائز اهمیت است. زیر آمریکا کشوری مهاجر پذیر است و ویزاهای مختلفی دارد. همچنین قوانین مهاجرتی و مرتبط با ویزای آمریکا متناوبا تغییر میکنند. لذا قبل از اقدام به مهاجرت و اخذ ویزا، اطلاع از قوانین و شرایط موجود الزامیست.

اما باید مدنظر داشته باشید در این راه برای جلوگیری از هدر رفتن وقت و هزینه باید از کارشناسان مجرب که چندین سال سابقه کار و کارنامه ای موفق دارند، کمک بگیرید. کارشناسان مجرب کارت سبز میتوانند در این زمینه به شما کمک کنند تا از راههای مهاجرت به آمریکا و آخرین اخبار و قوانین موجود مطلع گردید.

برای مشاوره با کارشناسان مهاجرت به آمریکا کارت سبز، بر روی عبارت زیر کلیک نمایید:

مشاوره مهاجرتی کانادا

مشاوره مهاجرت به کانادا یکی از موضوعات باب و داغ این روزهاست. کانادا به عنوان دومین کشور مهاجر پذیر و کشوری که مزایای زیادی برای مهاجران در نظر گرفته است، همواره یکی از گزینه های پیش روی متقاضیان مهاجرت است.

روشهای مهاجرت به کانادا بسیار متنوع هستند، لذا اطلاعات و تجربه مشاور رسمی مهاجرت به کانادا به شما این امکان را میدهد که از بروز اشتباه جلوگیری نمایید و در سریعترین زمان ممکن به نتیجه برسید. همانطور که میدانید برای اخذ ویزای کانادا مصاحبه ای با فرد متقاضی برگزار نمی شود و متقاضی مکلف است با آماده سازی مدارک، نظر آفیسر پرونده را برای پذیرش پرونده جلب نماید.

بنابراین توصیه میگردد حتما قبل از اقدام به اخذ ویزای مدنظر با کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه انواع ویزاهای کانادا مشورت کنید و از راهنمایی آنان استفاده نمایید.

برای مشاوره با کارشناسان مهاجرت به کانادا کارت سبز، بر روی عبارت زیر کلیک نمایید:

سوالات متداول مشاوره مهاجرتی

آیا برای مشاوره مهاجرتی نیاز است از قبل، وقت رزرو کنم؟

بله، از آنجاییکه کارشناسان مجرب و متخصص پرونده های زیادی دارند و برنامه ریزی دقیقی برای انجام امور، مشاوره و راهنمایی متقاضیان دارند، لذا حتما از قبل ، وقت رزرو نمایید که بتوانید با آنان مشورت کنید و از راهنمایی آنان استفاده نمایید. همچنین جلسه مشاوره تنها برای پاسخ به سوالات شما نیست و کارشناسان دلسوز و مجرب کارت سبز شرایط شما را ارزیابی میکنند و در مورد مراحلی که پیش رو دارید راهنماییتان میکنند. این موارد ممکن است وقت گیر باشد. بنابراین رزرو وقت مشاوره مهاجرتی ضروریست.

آیا می توانم با مشاوره مهاجرتی از ریسک پرونده ام مطلع شوم؟

ماهیت مشاوره مهاجرتی درست و اصولی همین است که شما با ریسک و موارد حساس پرونده اتان آشنا گردید و اگر در آخر قرار است به نتیجه نرسید از همون اول اقدام نکنید. ممکن است بسیاری از مشاوره های رایگانی که افراد سودجو انجام میدهند شما را با امیدهای واهی تشویق به ادامه مراحل کنند تا بتوانند از این طریق مبالغ هنگفتی از شما بگیرند اما مشاورین کارت سبز همواره با صداقت کار را پیش می برند و تمامی موارد مهم کیس را به شما گوش زد می نمایند. و اگر شرایط ویزای مدنظرتان را نداشته باشید راهنماییتان میکنند که چطور شرایط مطلوب برای پرونده خود ایجاد کنید و یا برای ویزای دیگری اقدام نمایید.

آیا برای مشاوره مهاجرتی نیاز است مدارکم کامل باشد؟

خیر، الزامی به ارائه مدارک برای مشاوره مهاجرتی نیست و خیلی از افراد برای اطلاع از مدارک و بررسی آنان مشاوره دریافت میکنند.

4.5/5 - (2 امتیاز)

اگر تمایل دارید در زمینه مشاوره مهاجرتی چیست؟ مشاوره دریافت نمایید، فرم زیر را تکمیل و پرداخت کنید تا در اسرع وقت کارشناسان کارت سبز با شما ارتباط بگیرند


ارزیابی مهاجرت
6 پاسخ
 1. رمضان غیوری منش گفته:

  سلام وقتتون بخیر جا داره یه تشکر ویژه به عمل بیارم از سرکار خانوم اقبالی که واقعا دلسوزانه پیگیر پرونده ما بودند و در هر ساعت شبانه روز امادگی پاسخ دهی به سوالات ما را داشتند ما بدون کمک ایشان هرگز موفق به اخذ گرین کار نمیشدیم.

  پاسخ
  • ساناز قنبری گفته:

   سلام بله ایشون کارشناس دلسوز و کار بلد ماهستند ممنون از لطف شما

   پاسخ
 2. حدیثه گفته:

  من خواهرم سیتیزن آمریکاست سال 2012 برای من و برادرم درخواست ویزای F4 داد کی نوبتمون میشه؟ میتونم پیگیری کنم؟

  پاسخ
  • ساناز قنبری گفته:

   سلام بله از طریق ویزا بولتن و تاریخ شروع پروندتون میتونید پیگیری کنید برای اطلاعات بیشتر داخل تلگرام 09391324467 با ما در ارتباط باشید
   اما ویزای f4 بصورت حدودی تا 13 14 سال ممنه زمان ببره

   پاسخ

نظر خود را درباره مشاوره مهاجرتی چیست؟ ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *