ارزیابی مهاجرت
lottery

شماره پرونده لاتاری یا شماره سفارش لاتاری چیست؟

حتما در هنگام ثبت نام لاتاری گرین کارت امریکا از طریق کارت سبز با کدی 5 رقمی مواجه شده اید که به عنوان شماره پرونده در اختیار شما قرار گرفته است. اما این شماره پرونده چیست؟ تفاوت این شماره پرونده با کد رهگیری ثبت نام لاتاری چیست؟ در این مقاله قصد داریم به کلیه سئوالات شما عزیزان در این زمینه پاسخ دهیم.
کد ذکر شده در واقع شماره پرونده شما در مجموعه کارت سبز می باشد و برای انجام امور، پیگیری، پشتیبانی و مشاوره از آن استفاده می شود. در واقع، بعد از رزرو یا ثبت نام لاتاری در کارت سبز ، در کلیه مراحل بعد و جهت انجام امور و ارتباط با مجموعه شما می بایست از این کد استفاده نمایید.

اما کد رهگیری ثبت نام یا کانفرمیشن نامبر لاتاری یک کد 16 رقمی است که بعد از انجام ثبت نام شما در اداره مهاجرت امریکا صادر می شود که تاییدیه ثبت نام شما می باشد و نشان می دهد که ثبت نام شما در قرعه کشی گرین کارت با موفقیت انجام شده است. مسلماً این تاییدیه در بازه زمانی که اداره مهاجرت امریکا برای ثبت نام لاتاری باز است (یک دوره 1 ماهه از اواسط مهر تا اواسط آبان) به همراه رسید ثبت نامی شما خدمتتان ارسال می گردد. شما در زمان اعلام نتایج لاتاری و به هنگام پر کردن فرم برندگان DS260 به این تاییدیه نیاز دارید.

مد نظر داشته باشید شما می بایست در حفظ و نگهداری هر دو کد چه شماره پرونده و چه شماره تاییدیه (کانفرمیشن نامبر) کوشا باشید. اما اگر بنا به هر دلیلی یکی از این دو کد و یا هر دو را فراموش کردید، نگران نباشید. از طریق تماس با کارت سبز می توانید بازیابی کانفرمیشن نامبر را انجام دهید.

5/5 - (3 امتیاز)

اگر تمایل دارید در زمینه شماره پرونده لاتاری یا شماره سفارش لاتاری چیست؟ مشاوره دریافت نمایید، فرم زیر را تکمیل و پرداخت کنید تا در اسرع وقت کارشناسان کارت سبز با شما ارتباط بگیرند


ارزیابی مهاجرت
0 پاسخ

نظر خود را درباره شماره پرونده لاتاری یا شماره سفارش لاتاری چیست؟ ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *