شرایط ثبت نام لاتاری افراد ۱۸ الی ۲۱ سال

آشنایی با شرایط ثبت نام لاتاری افراد ۱۸ الی ۲۱ سال برای افرادی که در این رده سنی قرار دارند از اهمیت زیادی برخوردار است. اگر شما نیز جزو این افراد هستید و می‌خواهید در لاتاری ثبت نام کنید نیاز است که با شرایط ثبت نام لاتاری افراد ۱۸ الی ۲۱ سال آشنا باشید. ما در این مقاله قصد داریم شما را با این شرایط آشنا کنیم برای آشنایی بیشتر با این موضوع در ادامه مطلب با ما همراه شوید.

شرایط ثبت نام لاتاری افراد ۱۸ الی ۲۱ سال

کسانی که در رده سنی ۱۸ الی ۲۱ سال قرار دارند قادر هستند از سه شانس برای برنده شدن در لاتاری برخوردار شوند به این صورت که یک بار می‌توانند به عنوان زیر مجموعه پدر خود در لاتاری ثبت نام نمایند، بار دیگر می‌توانند به عنوان زیر مجموعه مادر خود در این قرعه کشی ثبت نام کرده و بار سوم می‌توانند به عنوان کیس اصلی در لاتاری ثبت نام نمایند.

دقت کنید که این افراد باید واجد شرایط لازم برای ثبت نام لاتاری باشند، یعنی در یکی از کشورهای مجاز به ثبت نام متولد شده باشند و دارای حداقل‌ مدرک تحصیلی دیپلم یا دو سال سابقه کار در طی پنج سال گذشته باشند.

در رابطه با شرایط ثبت نام لاتاری افراد ۱۸ الی ۲۱ سال نیز نکته‌ای که لازم است مطرح شود این است که در صورتی که فردی در این سنین بخواهد در لاتاری شرکت نماید و متاهل باشد حتما باید همراه با همسر و فرزندان خود در این قرعه کشی شرکت کند.

 مدارک لازم برای ثبت نام لاتاری افراد ۱۸ الی ۲۱ سال

یکی از مهم ترین مواردی که باید در تکمیل فرم ثبت نام لاتاری آمریکا آن را رعایت نمایید، آپلود عکس پرسنلی مناسب است. اگر عکس شما شرایط استاندارد عکس لاتاری را نداشته باشد، هنگام ثبت نام هیچ خطا یا اخطاری را دریافت نمی‌کنید، اما از قرعه کشی لاتاری بدون اینکه به شما خبری داده شود کنار گذاشته می‌شوید و به این ترتیب برای برنده شدن در لاتاری شانس خود را به صورت کامل از دست خواهید داد.

سوالات درمورد شرایط ثبت نام لاتاری افراد ۱۸ الی ۲۱ سال

  • آیا در بین شرایط ثبت نام لاتاری افراد ۱۸ الی ۲۱ سال وجود شرط پاسپورت جای دارد؟

خیر. برای ثبت نام در لاتاری به پاسپورت نیازی نمی‌باشد.

  • اگر فردی در رده سنی ۱۸ الی ۲۱ سال درخواست ویزای تحصیلی داشته باشد می‌تواند در لاتاری ثبت نام نماید؟

بله. اگر فرد درخواست ویزای تحصیلی آمریکا را ارسال نموده باشد می‌تواند در لاتاری آمریکا ثبت نام کند.

  • آیا فردی که در رده سنی ۱۸ الی ۲۱ سال باشد و اقامت دائم کانادا را داشته باشد، قادر است در لاتاری ثبت نام نماید؟

اگر فرد در کشور‌های مجاز به ثبت نام متولد شده باشد، قادر است در لاتاری آمریکا ثبت نام نماید. افرادی که در کشور ایران متولد شده‌اند، حتی با داشتن پاسپورت یا اقامت دائم کشورهای دیگر باز هم می‌توانند در لاتاری آمریکا ثبت نام کنند.

رای شما به این پست

اگر تمایل دارید در زمینه شرایط ثبت نام لاتاری افراد ۱۸ الی ۲۱ سال مشاوره دریافت نمایید، فرم زیر را تکمیل کنید تا در اسرع وقت کارشناسان کارت سبز با شما ارتباط بگیرند


ارزیابی مهاجرت
0 پاسخ

نظر خود را درباره شرایط ثبت نام لاتاری افراد ۱۸ الی ۲۱ سال ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *