فرم ساخت رزومه شغلی

  • ساخت رزومه برای خارج از کشور نیازمند آشنایی با قوانین رزومه نویسی است، تا بتوان یک رزومه قوی آماده نمود. یک رزومه استاندارد بر اساس هدف استفاده از آن نگارش می شود و شامل اطلاعات شخصی، تحصیلی، تجربیات کاری و مهارت‌های فردیست.ارزش رزومه بین المللی در این است که به متقاضیان کاریابی کمک کند تا به راحتی و با اعتماد به نفس، به شغل دلخواه خود در کشور مدنظر دست یابند یا به متقاضیان تحصیل در خارج از کشور کمک کند بتوانند از دانشگاه مدنظرشان پذیرش بگیرند. در واقع، نگارش رزومه انگلیسی برای اپلای کاری با رزومه مهاجرت تحصیلی متفاوت است. همچنین مدنظر داشته باشید که رزومه بین المللی نشان دهنده توانایی فرد در کار با فرهنگ‌ها و زبان‌های مختلف است و کارفرمایان نیز می توانند از طریق بررسی آن، بهترین فرد را در پست شغلی مد نظرشان جذب نمایند.
  • نگارش رزومه به صورت استاندارد و هدفمند در کارت سبز انجام می شود. در کارت سبز با توجه به آگاهی از فرهنگ و زبان کشور مدنظر، رزومه ای استاندارد و در خور شرایط متقاضیان به آنان ارائه میگردد. با توجه به اینکه رزومه بین المللی برای کاریابی یک مدرک حیاتیست، لازم است که با دقت و با استفاده از الگو‌های مناسب، آن را تدوین کرده و به روز نگه داشت که این کار توسط کارشناسان با تجربه و کاربلد کارت سبز برای متقاضیان رزومه نویسی انجام می گردد.
  • فرقی نمیکند شما رزومه برای مهاجرت نیاز داشته باشید یا رزومه برای سفارت یا رزومه برای جاب آفر، می توانید از خدمات رزومه نویسی کارت سبز بهره بگیرید. با استفاده از تجربه و دانش کارت سبز در این زمینه می توانید رزومه کاری یا رزومه شغلی مهاجرتی خود را نیز ارتقا بخشید.

توجه :

هرچه این فرم را کامل تر و دقیق تر پر کنید رزومه شما دقیق تر آماده می شود