ویزای مهاجرتی آمریکا 

افراد از سراسر جهان، در راستای سیر به سمت اهداف و آرزوهایشان، امریکا را به عنوان مقصد احتمالی خود در نظر می‌گیرند و برای مهاجرت به آمریکا تلاش می‌کنند. زیرا این کشور ثروتمند و غنی با دارا بودن شرکت‌های بزرگ، منابع مالی زیاد و دانشگاه‌های برتر دنیا می‌تواند زمینه‌های رشد و شکوفایی آنان را فراهم کند.

جالب است بدانید کشور امریکا سومین کشور پرجمعیت جهان است با این حال، به علت دارا بودن اقتصاد قوی، میزان درآمد بالا، نرخ بیکاری کم و کیفیت آموزشی و درمان هر ساله پذیرای مهاجران زیادی از کشور‌های دیگر از جمله ایران است.

ایالات متحده امریکا مهاجر پذیرترین کشور دنیاست. به ندرت کشوری را می توان یافت که همانند امریکا در آن، مهاجران از سراسر دنیا با هر فرهنگ و مذهبی وجود داشته باشد. به طوری که به امریکا محل ادغام فرهنگ‌ها می‌گویند. با این حال مهاجرت به آمریکا ممکن است برای همه هدفی دست یافتنی و سهل الوصول به نظر نرسد.

ممکن است شما هم شنیده باشید برای مهاجرت به آمریکا و گرفتن ویزای ایالات متحده، شرایط و مدارک خاصی نیاز است. اما این تصور عموم افراد است. بهتر است بدانید در صورت انتخاب راه مناسب و انجام صحیح امور می‌توانید این مسیر را به راحتی طی کنید و ویزا بگیرید. در ادامه با کارت سبز همراه باشید تا با راه های مهاجرت به آمریکا آشنا شوید

برای دریافت مشاوره از راه های زیر با مجموعه کارت سبز در ارتباط باشید:

تلفن: 02149374

تلگرام و واتس اپ: 09391324467