ارزیابی مهاجرت

ثبت نام لاتاری از شهرهای ایران

ثبت نام لاتاری از تمامی شهرهای ایران امکان‌پذیر است و در هرکدام از شهرهای کشور که سکونت داشته باشید، این امکان را دارید که برای لاتاری آمریکا ثبت‌نام کرده و شانس خود برای مهاجرت از این طریق را امتحان کنید. قوانین، شرایط و مراحل ثبت نام لاتاری همه ساله پیش از آغاز ثبت نام مشخص می‌شود و به‌عنوان متقاضی انجام این کار باید در جریان این تغییرات باشید. در ادامه به بررسی شرایط ثبت نام لاتاری برای ایرانیان از شهرهای مختلف می‌پردازیم و در مورد چگونگی انجام این کار و محدودیت‌هایی که برای ایرانیان در این زمینه وجود دارد، صحبت خواهیم کرد.

شرایط کلی ثبت نام لاتاری از شهرهای ایران

ساده‌ترین، بی‌دردسرترین و مطمئن‌ترین راه برای مهاجرت به کشور آمریکا، ثبت نام در لاتاری و برنده شدن این کارت است. دولت آمریکا همه ساله 55 هزار گرین کارت را از طریق قرعه کشی در اختیار متقاضیان مهاجرت به آمریکا قرار می‌دهد تا با استفاده از آن بتوانند شانس خود برای مهاجرت به آمریکا را امتحان کنند. این قرعه کشی بیشتر در میان شهروندان کشورهایی که آمار مهاجرت آن‌ها به آمریکا پایین‌تر است یا شانس مهاجرت از طریق دیگر روش‌ها کمتر است، برگزار می‌شود.

ایران یکی از کشورهایی است که باتوجه‌به تحریم‌ها، شرایط مهاجرت به آمریکا از طریق دیگر روش‌ها مشکلات زیادی دارد. به‌همین‌دلیل بیشتر ایرانیان متقاضی مهاجرت ثبت نام لاتاری و مهاجرت از این طریق را به دیگر روش‌ها ترجیح می‌دهند. ساکن هرکدام از شهرهای ایران که باشید، امکان ثبت نام لاتاری برای ساکنین تمام شهرهای ایران وجود دارد، کافی است از شرایط لازم برای انجام این کار برخوردار باشید که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

ثبت نام لاتاری از تهران

تهران بیشترین آمار متقاضیان شرکت در لاتاری را دارد و با‌توجه‌به اینکه موسسات مهاجرتی زیادی در این شهر وجود دارند و خدمات ثبت نام لاتاری را ارائه می‌کنند، شانس مهاجرت شهروندان آن نسبتا زیاد است. برای ثبت نام لاتاری از شهر تهران ارائه مشخصات فردی در سایت کارت سبز کافیست، و نیازی به مدارکی نظیر شناسنامه، کارت ملی، پاسپورت، مدارک ازدواج و تحصیل و… نیست.

ثبت نام لاتاری از مشهد

در شهر مشهد هم موسسات مختلفی برای مهاجرت وجود دارند که خدمات ثبت نام لاتاری از قبیل تکمیل فرم‌های مربوطه برای متقاضی، بررسی و پیگیری نتیجه قرعه‌کشی و… را ارائه می‌دهند. به‌همین‌دلیل شانس شهروندان مشهدی هم در زمینه لاتاری نسبتا بالاست.

ثبت نام لاتاری از اصفهان

اصفهان از دیگر شهرهای پرمتقاضی برای مهاجرت از طریق لاتاری به آمریکاست که به‌دلیل وجود موسسات مهاجرتی و خدمات خوب در زمینه ثبت نام لاتاری، متقاضیان آن شانس برنده شدن دارند. برای ثبت نام لاتاری از اصفهان می‌توانید شخصا اقدام کنید یا به یکی از موسسات این شهر مراجعه کنید و از طریق خدمات آن‌ها، فرآیند ثبت نام را انجام دهید.

ثبت نام لاتاری از اراک

در شهر اراک هم موسسات مهاجرتی که خدمات ثبت نام لاتاری را به متقاضیان ارائه کنند، وجود دارند اما این موسسات چندان زیاد نیستند. شهروندان اراکی بعد از آماده‌سازی مدارک خود می‌توانند به موسسات مهاجرتی شهرهای بزرگ‌تر مانند تهران مراجعه کرده و به صورت حضوری یا غیرحضوری از خدمات آن‌ها بهره ببرند.

ثبت نام لاتاری از اردبیل

در اردبیل هم مجموعه‌های زیادی برای کمک به متقاضیان مهاجرت و ثبت نام لاتاری وجود دارد. متقاضیان می‌توانند با مراجعه به آن‌ها خدمات لازم در این زمینه را دریافت کرده و در لاتاری ثبت‌نام کنند؛ البته برای شهروندان اردبیلی هم امکان استفاده از موسسات مهاجرتی دیگر شهرها مانند تهران وجود دارد.

ثبت نام لاتاری از تبریز

شهروندان تبریزی هم مانند دیگر شهرها امکان ثبت نام در لاتاری را دارند. مدارک و شرایط کلی برای تبریزی‌ها هم مانند دیگر شهرهاست و به‌جز پاسپورت باید مدرک تحصیلی معتبر حداقل دیپلم، مدرک شناسایی، مدارک مربوط به ازدواج و فرزندان (در صورت تاهل) و… را در اختیار داشته باشند.

ثبت نام لاتاری از اهواز

اگر ساکن اهواز هستید و قصد شرکت در لاتاری را دارید باید در زمان مقرر برای ثبت‌نام اقدام کنید. ثبت نام لاتاری معمولا در مهر ماه آغاز می‌شود و تا آبان ادامه پیدا می‌کند. کافی است مدارک خود را قبل از این تاریخ آماده کنید و به‌محض باز شدن سایت برای دریافت بلیت قرعه‌کشی اقدام کنید.

ثبت نام لاتاری از ایلام

ساکنین ایلام هم مانند دیگر شهرها باید در زمان مقرر برای ثبت نام در لاتاری اقدام کنند. باتوجه‌به اینکه در ایلام موسسات زیادی برای ارائه خدمات مربوط به لاتاری و ثبت‌نام آن وجود ندارند، اگر توانایی اقدام به این کار به‌صورت شخصی را ندارید باید از طریق موسسات دیگر شهرها برای ثبت نام اقدام کنید. این کار را می‌توانید با استفاده از خدمات آنلاین و غیرحضوری موسسات مهاجرتی نیز انجام دهید.

ثبت نام لاتاری از بجنورد

ثبت نام لاتاری از شهرهای ایران امکان‌پذیر است، در نتیجه شهروندان بجنوردی هم امکان ثبت نام در لاتاری و امتحان کردن شانس خود در قرعه‌کشی این بلیت بخت‌آزمایی را دارند. مدارک، شرایط و مراحل کلی ثبت‌نام برای شهروندان بجنوردی هم مشابه شهروندان در دیگر شهرها است.

ثبت نام لاتاری از بیرجند

اگر ساکن بیرجند هستید هم شانس ثبت نام در لاتاری و برنده شدن در قرعه‌کشی برای شما وجود دارد، کافی است مدارک خود را آماده کرده و در زمان مقرر به سایت ثبت‌نام مراجعه کنید و پرینت شرکت در بخت‌آزمایی دریافت کنید و منتظر اعلام نتیجه باشید.

ثبت نام لاتاری از بندرعباس

تحریم‌های آمریکا در مورد ایران تاثیری در قوانین مهاجرتی آن نداشته و هرچند در شانس مهاجرت تاثیر می‌گذارد اما کماکان امکان مهاجرت ایرانیان به آمریکا وجود دارد. لاتاری بهترین شیوه مهاجرت به آمریکاست و شهروندان بندرعباسی هم می‌توانند از طریق ثبت‌نام در سایت مربوطه، شانس خود را در این زمینه امتحان کنند.

ثبت نام لاتاری از بوشهر

باتوجه‌به اینکه ثبت نام لاتاری برای تمام متقاضیان دنیا با یک شرایط انجام می‌شود و شانس پذیرش و برنده شدن در قرعه کشی یکسان است، شروندان بوشهری هم به‌راحتی می‌توانند برای ثبت نام در این بخت‌آزمایی اقدام کرده و شانس خود را امتحان کنند. شرایط ثبت‌نام برای بوشهری‌ها فرقی با ساکنین دیگر شهرها ندارد.

ثبت نام لاتاری از ارومیه

اگر در ارومیه ساکن هستید، برای ثبت نام در لاتاری کافی است مدارک خود را آماده کرد و از ابتدای مهر ماه منتظر باز شدن سایت باشید و به‌محض باز شدن سایت برای ثبت‌نام اقدام کنید. اگر تجربه‌ای در این زمینه ندارید، بهتر است این کار را به موسسات مهاجرتی که خدمات ثبت نام لاتاری را دارند، بسپارید تا ثبت‌نام شما بدون هیچ مشکلی انجام شود.

ثبت نام لاتاری از خرم آباد

فرایند ثبت نام لاتاری در تمامی شهرهای ایران مشابه است و شهروندان خرم آبادی هم قوانینی مشابه با دیگر شهروندان ایران دارند. کافی است مدارک را در زمان مقرر در سایت آپلود کنید و بلیت بخت‌آزمایی خود را دریافت کنید و منتظر اعلام نتیجه باشید.

ثبت نام لاتاری از رشت

شهروندان رشتی باتوجه‌به نزدیکی به تهران می‌توانند به این شهر مراجعه کنند و با دریافت خدمات ثبت نام لاتاری در موسسات مهاجرتی، شانس برنده شدن خود را افزایش دهند.

ثبت نام لاتاری از زاهدان

در زمینه پذیرش و برنده شدن در لاتاری مهم‌ترین مسئله ورود صحیح اطلاعات در سایت است. کوچک‌ترین نقص در اطلاعات یا مدارک، حتی اگر برنده لاتاری شوید، شانس استفاده آن را از بین می‌برد. بنابراین، اگر ساکن زاهدان هستید و تجربه‌ای در این زمینه ندارید، از طریق موسسات معتبر برای این کار اقدام کنید.

ثبت نام لاتاری از زنجان

شهروندان زنجان برای ثبت نام در لاتاری نیاز به مدارک هویتی، پاسپورت، تصویر مناسب، آخرین مدرک تحصیلی و… دارند. ثبت نام لاتاری در زنجان هم به‌صورت شخصی و هم با کمک موسسات مهاجرتی امکان‌پذیر است اما اگر قصد انجام شخصی این کار را دارید باید در ورود صحیح اطلاعات دقت داشته باشید.

ثبت نام لاتاری از ساری

ساری یکی دیگر از شهرهایی است که آمار متقاضیان ثبت نام آن در لاتاری، بسیار زیاد است. شهروندان ساکن ساری نیز به‌طور شخصی یا با کمک گرفتن از موسسات مهاجرتی امکان ثبت نام در لاتاری را دارند. دقت کنید که استفاده از خدمات موسسات مهاجرتی هزینه اندکی به‌همراه دارد.

ثبت نام لاتاری از سمنان

شهروندان سمنانی هم به‌دلیل نزدیکی به تهران، امکان استفاده از خدمات مجموعه‌های مهاجرتی در زمینه ثبت نام لاتاری را دارند. ثبت نام لاتاری از شهرهای ایران با شرایط مشابه انجام می‌شود و اگر ساکن سمنان هم باشید، باید مراحلی مشابه دیگر شهرها را طی کنید.

ثبت نام لاتاری از سنندج

ثبت نام لاتاری از سنندج با مراجعه به سایت مربوط به لاتاری در زمان مقرر، آپلود مدارک، تکمیل فرم‌ها و دریافت بلیت امکان‌پذیر است. امکان انجام این کار به‌صورت حضوری و تکمیل فرم‌ها در مراکز مخصوص هم وجود دارد که در این صورت باید به یکی از کشورهایی که مراکز ثبت نام لاتاری در آن‌ها وجود دارند، سفر کنید.

ثبت نام لاتاری از شهرکرد

ثبت نام لاتاری از شهرکرد هم امکان‌پذیر است. کافی است مدارکی که آماده کرده‌اید را در زمان ثبت نام در سایت آپلود کنید. صحت مدارک و دقت در تکمیل فرم‌ها شانس پذیرش در لاتاری را افزایش می‌دهد.

ثبت نام لاتاری از شیراز

شیرازی‌ها هم برای ثبت نام لاتاری شرایط مشابه دیگر ایرانیان دارند، تنها نکته‌ای که شاید شانس شهروندان شیرازی را نیز افزایش دهد، وجود موسسات مهاجرتی متعدد در این شهر است که خدمات مربوط به ثبت نام لاتاری را نیز ارائه می‌دهند.

ثبت نام لاتاری از قزوین

برای شهروندان قزوینی هم به عنوان یکی از شهرهایی که نزدیک تهران است، امکان مراجعه به تهران و دریافت خدمات ثبت نام لاتاری از موسسه مهاجرتی کارت سبز در تهران وجود دارد.  لازم به ذکر است این موضوع تاثیری در شانس پذیرش در لاتاری ندارد، شما می توانید به صورت آنلاین نیز فرم خود را تکمیل نمایید.

ثبت نام لاتاری از قم

ثبت نام لاتاری از قم نیز مانند دیگر شهرها انجام می‌شود. مدارک، شرایط و زمان ثبت نام برای شهروندان قمی هم مانند دیگر ایرانیان است و شانس پذیرش و قبولی هم تفاوتی با دیگر شهرها ندارد.

ثبت نام لاتاری از کرج

در کرج هم موسسات متعددی برای ثبت نام لاتاری وجود دارد که خدمات در این زمینه را به بهترین شکل به متقاضیان مهاجرت ارائه می‌کنند.

ثبت نام لاتاری از کرمان

ثبت نام لاتاری در شهر کرمان و شهرستان های کرمان نیز انجام می شود. شما می توانید با تکمیل فرم فارسی ثبت نام لاتاری در کارت سبز در این قرعه کشی بزرگ شرکت نمایید.

ثبت نام لاتاری از کرمانشاه

ثبت نام لاتاری از شهرهای ایران برای شهروندان کرمانشاهی هم امکان‌پذیر است. تکمیل بودن مدارک، ورود صحیح اطلاعات در فرم‌ها و ثبت نام به موقع شانس مهاجرت شما را افزایش می‌دهند.

ثبت نام لاتاری از گرگان

ثبت نام لاتاری از گرگان هم با شرایط مشابه شهرهایی مانند تهران و مشهد انجام می‌شود. درصورتی‌که مجرد و زیر 21 سال باشید و همراه با پدر و مادر خود برای ثبت نام لاتاری اقدام کنید، سه شانس پذیرش در قرعه کشی دارید، در غیر این‌صورت یک شانس به شما تعلیق می‌گیرد.

ثبت نام لاتاری از همدان

برای شهروندان همدانی هم شرایط ثبت نام در لاتاری فراهم است، تنها باید مدارک خود را آماده کرده و در زمان مقرر در سایت لاتاری آپلود کنید. تکمیل فرم‌ها و ارسال آن‌ها مرحله بعدی ثبت نام است و اگر پروسه ثبت نام را درست انجام دهید، یک کد رهگیری دریافت خواهید کرد.

ثبت نام لاتاری از یاسوج

اگر ساکن یاسوج هستید، کافی است مدارک و اطلاعات خود را در زمان مقرر در سایت لاتاری آپلود کنید و بعد از دریافت کد رهگیری منتظر نتیجه قرعه‌کشی باشید. اگر اطلاعات وارد شده صحیح باشند، شانس بالایی برای پذیرش دارید.

ثبت نام لاتاری از یزد

یزدی‌ها هم شرایط مشابهی با دیگر ایرانیان در مورد لاتاری دارند و ابتدا باید در قرعه‌کشی شرکت کرده و بعد از برنده شدن می‌توانند از لاتاری استفاده کرده و برای مهاجرت به آمریکا اقدام کنند.

 

نکات مهم برای ثبت نام لاتاری از شهرهای ایران

ازجمله نکاتی که برای ثبت نام لاتاری از شهرهای ایران باید بدانید، میزان شانس برنده شدن است. باتوجه‌به اینکه فرایند قرعه‌کشی سیستمی و یکسان انجام می‌شود مواردی مانند مدرک تحصیلی بالاتر، تسلط بیشتر به زبان، سابقه سفر خارجی و… شانس برنده شدن را افزایش نمی‌دهند؛ تنها نکته‌ای که به افزایش شانس شما کمک می‌کند، ثبت نام اصولی است.

اگر مجرد و زیر 21 سال باشید، این امکان را دارید که یک بار شخصاً، یک بار زیر مجموعه پدر و یک بار زیر مجموعه مادر در لاتاری ثبت نام کنید. در واقع اگر پدر شما متقاضی اصلی باشد و شما زیر مجموعه او باشید، درصورت برنده شدن پدرتان، شما نیز امکان استفاده از لاتاری او را خواهید داشت؛ همچنین اگر متاهل باشید، این امکان را دارید که یک بار شخصاً و یک بار به‌عنوان زیر مجموعه همسر خود شانس‌تان را برای پذیرش در لاتاری امتحان کنید.

در زمینه لاتاری و ثبت نام در آن می‌توانید از خدمات مجموعه‌های مهاجرتی مانند کارت سبز استفاده کنید تا فرایند ثبت نام برای شما بدون مشکل و به راحتی انجام شود، برای تکمیل فرم ثبت نام روی لینک زیر کلیک نمایید:

https://cartesabz.net/register/

5/5 - (1 امتیاز)

اگر تمایل دارید در زمینه ثبت نام لاتاری از شهرهای ایران مشاوره دریافت نمایید، فرم زیر را تکمیل و پرداخت کنید تا در اسرع وقت کارشناسان کارت سبز با شما ارتباط بگیرند


ارزیابی مهاجرت
2 پاسخ
  1. شمسی یادگاری گفته:

    امسال حتما برای ثبت نام مزاحمتون میشم چون من پسر خالم از طرف شما برنده شد و موفق به گرفتن ویزا شد

    پاسخ

نظر خود را درباره ثبت نام لاتاری از شهرهای ایران ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *