ارزیابی مهاجرت

آیا من برنده لاتاری ایالات متحده یا DV می شوم؟

نتایج برندگان ویزای لاتاری گرین ایالات متحده، هر سال در مرکز کنسولی کنتاکی وزارت امور خارجه ایالات متحده واقع در ویلیامزبورگ، کنتاکی اعلام می شود. هیچ مرکز یا سازمانی مجاز به اعلام این نتایج حساس نیستند. هر سال پس از پایان ثبت نام و بررسی شرایط متقاضیان، لیست متقاضیان با ابزار رایانه ای به شکل قرعه کشی درآمده و برنده به صورت تصادفی انتخاب می شود. این قرعه کشی در مرکز کنسولی کنتاکی وزارت امور خارجه ایالات متحده برگزار می شود. آنها یک شماره پرونده با توجه به سال مالی و منقطه جغرافیایی کشور متقاضی برای فرد برنده برای مثال 2025AS000000 انتخاب می کنند.

اگر شما در لاتاری گرین کارت ایالات متحده برنده شوید هیچ تماس یا ارتباطی از سوی مرکز کنسولی کنتاکی وزارت امور خارجه ایالات متحده با شما برقرار نخواهد شد. این مسئولیت توسط فرد باید انجام گیرد و افراد متقاضی برنده شده خود باید اقدام به پیگیری نمایند تا در صورت برنده شدن، باقی مراحل صورت گیرد. البته این نکته حائز اهمیت است که مرکز کنسولی کنتاکی وزارت امورخارجه ایمیلی به متقاضی ارسال خواهد کرد تا افراد را مطلع سازد. اگر شما به حساب کاربری خود مراجعه کنید، در صورت برنده شدن پیامی خواهد آمد و شما نیز از موضوع با خبر خواهید شد و بدون اطلاع باقی نخواهد ماند.

برنده لاتاری

برنده لاتاری

برگزاری لاتاری گرین کارت بدان معنا نیست که شما دریافت کننده حتمی گرین کارت ایالات متحده هستید. هر سال برندگان گرین کارت لیست شده و مهم است که شما هر چه سریعتر اقدام به دریافت گرین کارت بپردازید زیرا به سرعت فهرست پر شده و ممکن است شانس خود را از دست دهید. اگر در لاتاری برنده شده کافیست درخواست وایزا دهید و سپس در مصاحبه ای شرکت خواهید کرد تا به پرسش هایی پاسخ دهید.
مد نظر داشته باشید در صورت برنده شدن میوانید امور بعد از آن را به مشاورین و کارشناسان کارت سبز واگذار کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن و با کم ترین ریسک به رویای خودتان برسید.

خط پایان مسابقه

برنده ویزا باید تصمیم گیرید که ویزا باید به چه شکلی تنظیم شود. این ویزا برای مهاجرت در خارج از کشور باشد یا متناسب با وضعیت ایالات متحده. برنده ویزا به سرعت باید تصمیم خود را گرفته و برای 50 هزار ویزا بیش از 100 هزار نفر به رقابت با یکدیگر می پردازند. برنده در این تورنومنت صاحب ویزا خواهد شد و می تواند به کشور موردنظر مهاجرت داشته باشد.

متاسفانه وجود محدودیت هایی در تعداد ویزا، متقاضیان بسیاری وجود داشته و برنده شدن برای کسب ویزا باید از شرایط لازم برخوردار شوند تا بتوانند ویزا موردبحث را دریافت کنند. برای تنظیم اطلاعات برنده تنها 30 تا 60 روز زمان داشته تا با تکمیل اطلاعات، کسب ویزا خود را نهایی سازد. البته نهایت مدت زمان تکمیل اطلاعات به بیش از 90 روز می‌رسد و مدت زمان بیشتری به افراد اختصاص داده نخواهد شد.

متقاضی برنده در صورت وجود اشکالاتی در اطلاعات ثبت نام باید به سرعت آنها را حل کرده و در غیر این صورت برنده محسوب نخواهد شد.

اشکالات در وضعیت غیرمهاجر یا غیرقانونی با نتیجه اخراج

برندگانی که در کسب ویزا موفق می شوند باید در دریافت این مدرک مهم مهاجرتی مراقبت لازم را خرج دهند. آنها باید در مصاحبه های طولانی منطقه ای USCIS شرکت کرده و به سوالات پاسخ دهند. این افراد هنگامی که متوجه می شوند نوع ویزا آنها توریسی یا شغلی نیست شوکه می شوند، بنابراین باید از همان ابتدا مراقبتی به خرج داد و مانع از بروز مشکلاتی شد. بنابراین اگر شما به عنوان یک دانشجو یا شاغل با هدف موردنظر قصد مهاجرت دارید، باید از همان ابتدا دقت کافی داشته و ویزا بدست آورده شما درست باشد.

مطلع بودن درباره لاتاری های گرین کارت کلاهبرداری

در دریافت گرین کارت باید اطمینان حاصل کنید که در یک لاتاری کلاهبرداری ثبت نام نکرده و شرکت نمی کنید. این امر موجب می شود تا شما اطلاعات خود را در اختیار کلاهبرداران قرار داده و نتوانید به هدف دست پیدا کنید.

گرین کارت ایالات متحده برای افرادی که قصد مهاجرت دارند از اهمیت بالایی برخوردار است و در این بین برنده شدن آن یک موفقیت بزرگ محسوب می شود. کلاهبرداران از متقاضیان درخواست می کنند مبلغ 400 تا 900 دلار پرداخت کرده تا بتوانند در این لاتاری شرکت کرده و در نهایت به دریافت ویزا بپردازند.

بنابراین پیش از شرکت باید تماسی برقرار کرده و از صحت داشتن مرکز ثبت نام موردبحث آگاهی پیدا کنید. گفتنیست مرکز کنسولی کنتاکی ایالات متحده آمریکا در ویلیامزبرگ، کنتاکی هیچ گاه ایمیلی به برندگان ارسال نمی کند و این در حالیست که کلاهبرداران چنین شیوه ای دارند. همچنین هنگامی که برنده می شوید و باید پس از مصاحبه مبلغی را به سفارت پرداخت کنید که بالا نیست.

5/5 - (1 امتیاز)

اگر تمایل دارید در زمینه آیا من برنده لاتاری ایالات متحده یا DV می شوم؟ مشاوره دریافت نمایید، فرم زیر را تکمیل و پرداخت کنید تا در اسرع وقت کارشناسان کارت سبز با شما ارتباط بگیرند


ارزیابی مهاجرت
2 پاسخ

نظر خود را درباره آیا من برنده لاتاری ایالات متحده یا DV می شوم؟ ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *