سایت لاتاری چیست؟

هر سال متقاضیان ثبت‌ نام لاتاری گرین کارت امریکا با شروع زمان ثبت ‌نام لاتاری نمی‌دانند به کجا برای ثبت نام مراجعه نمایند. مسلما تعداد سایت های غیر رسمی که برای ثبت نام لاتاری فعالیت میکنند خیلی زیاد است و افراد دچار سر در گمی می شوند.

اگر شما نیز به دنبال سایت ثبت ‌نام لاتاری معتبر و در جستجوی اطلاعات هستید تا بتوانید شانس خود را برای شرکت در قرعه‌کشی و اخذ گرین کارت امریکا امتحان کنید، با کارت سبز همراه باشید.

با توجه به تغییر آدرس مداوم هرساله سازمان مهاجرت آمریکا، اشخاص به خودی خود نمیتوانند این کار حساس ثبت نام را انجام دهند. تمام فرم های ثبت نام و تمام روند ثبت نام و امور پس از آن نیازمند ترجمه، عکاسی لاتاری و بررسی کارشناسان مهاجرت است.

بنابراین تمام امور خود را باید در یک پرونده مشخص به کارشناسان مهاجرت و ثبت نام لاتاری بسپارید. بنابراین بدیهی است سایت ها و نهادهای مختلفی که درگاه بانکی مشخصی ارائه نمیدهند یا با توجیهات غیرواقعی قصد دریافت مبالغ هنگفت برای ثبت نام شما هستند هرگز قابل اعتماد نبوده و نخواهند بود.

چه بسا بسیاری از این نهادها بدون اینکه ثبت نام شما را اصولی انجام دهند این پول را دریافت کرده و بعدتر نیز پیگیری امور شما را نخواهند کرد. لازم است که با نهادی در ارتباط باشید که اطلاعات کامل مهاجرت آمریکا را در اختیارتان بگذارند و مشاوره تخصصی مهاجرت را قبل از انجام ثبت نام لاتاری در اختیارتان بگذارند.

مجموعه کارت سبز با بیش از 10 سال سابقه غالب بر 5000 پرونده را به جریان انداخته و مستقیما آنها را در سازمان مهاجرت آمریکا ثبت کرده است.

سایت لاتاری چیست

مجموعه کارت سبز