سایت لاتاری چیست؟

هر سال متقاضیان ثبت‌ نام لاتاری گرین کارت امریکا با شروع زمان ثبت ‌نام لاتاری نمی‌دانند به کجا برای ثبت نام مراجعه نمایند. مسلما تعداد سایت های غیر رسمی که برای ثبت نام لاتاری فعالیت میکنند خیلی زیاد است و افراد دچار سر در گمی می شوند.

اگر شما نیز به دنبال سایت ثبت ‌نام لاتاری معتبر و در جستجوی اطلاعات هستید تا بتوانید شانس خود را برای شرکت در قرعه‌کشی و اخذ گرین کارت امریکا امتحان کنید، با کارت سبز همراه باشید.

با توجه به تغییر آدرس مداوم هرساله سازمان مهاجرت آمریکا، اشخاص به خودی خود نمیتوانند این کار حساس ثبت نام را انجام دهند. تمام فرم های ثبت نام و تمام روند ثبت نام و امور پس از آن نیازمند ترجمه، عکاسی لاتاری و بررسی کارشناسان مهاجرت است.

بنابراین تمام امور خود را باید در یک پرونده مشخص به کارشناسان مهاجرت و ثبت نام لاتاری بسپارید. بنابراین بدیهی است سایت ها و نهادهای مختلفی که درگاه بانکی مشخصی ارائه نمیدهند یا با توجیهات غیرواقعی قصد دریافت مبالغ هنگفت برای ثبت نام شما هستند هرگز قابل اعتماد نبوده و نخواهند بود.

چه بسا بسیاری از این نهادها بدون اینکه ثبت نام شما را اصولی انجام دهند این پول را دریافت کرده و بعدتر نیز پیگیری امور شما را نخواهند کرد. لازم است که با نهادی در ارتباط باشید که اطلاعات کامل مهاجرت آمریکا را در اختیارتان بگذارند و مشاوره تخصصی مهاجرت را قبل از انجام ثبت نام لاتاری در اختیارتان بگذارند.

مجموعه کارت سبز با بیش از 10 سال سابقه غالب بر 5000 پرونده را به جریان انداخته و مستقیما آنها را در سازمان مهاجرت آمریکا ثبت کرده است.

سایت لاتاری چیست

مجموعه کارت سبز

خدمات کارت سبز

خدمات مجموعه کارت سبز

خدمات کارت سبز

از وظایف مجموعه کارت سبز این است که پرونده شما را بایگانی کند بنابراین جای نگرانی برای دسترسی های بعدی نیست. همچنین موظف است برای ثبت نام موفق و قابل قبول، عکس شما را طبق فرمت اعلام شده از جانب اداره امور مهاجرت آمریکا بررسی کند.

علاوه بر موارد گفته شده از دیگر وظایف مجموعه کارت سبز این است که در ازای هزینه ثبت نام لاتاری، ترجمه ها را به عهده بگیرد. هریک از فیلدهای آدرس، نام، وضعیت تحصیلی، وضعیت تاهل و بسیاری موارد دیگر را به صورت تخصصی، دقیق و اصولی بدون هیچ غلط املایی یا سهوی انجام دهد.

در نتیجه مراحل ثبت نام لاتاری شما توسط کارشناسان مجموعه کارت سبز، از صفر تا صد با دقت انجام می شود و امکان اشتباه در هنگام ثبت نام شما به صفر می رسد.

این در حالیست که ثبت نام توسط مجموعه های نامعتبر و یا توسط خود شخص ممکن است با اشتباهات متعددی همراه شود که شانس کسب گرین کارت آمریکا در سال جاری را از شما خواهد گرفت.

سوالات متداول

شرایط ثبت نام لاتاری

علاوه بر خدمات سایت لاتاری، و وظایف مشخص شده ، شخص متقاضی موظف است پیش از ثبت نام لاتاری حتما شرایط ثبت نام لاتاری را فراهم کند و مدارک ثبت نام لاتاری را تهیه کند.

همچنین در ابتدا ذکر شرایط لازم برای ثبت نام ضروری می باشد. ازجمله شرایطی که برای ثبت‌نام لاتاری باید داشته باشید عبارتند است از:

  • دارا بودن مدرک تحصیلی دیپلم یا 2 سال سابقه کارقابل اثبات در 5 سال گذشته
  • دارا بودن پاسپورت معتبر
  • عکس مخصوص لاتاری
  • اطلاعات فردی
  • و حتما باید متولد یکی از کشورهای مجاز برای ثبت نام لاتاری باشید.

(لازم به ذکر است که ثبت نام لاتاری محدودیت سنی ندارد اما بدلیل قانون داشتن حداقل مدرک دیپلم، افراد زیر 18 سال باید به عنوان زیرمجموعه خانواده ثبت نام کنند ؛ افراد بین 18 تا 21 سال هم به صورت زیر مجموعه هم مستقل می توانند ثبت نام کنند)

مجموعه کارت سبز یک مجموعه معتبر و رسمی بوده که به‌ طور اختصاصی در این زمینه فعالیت می کند. کارشناسان کارت سبز با سال‌ها تجربه در زمینه ی ثبت نام لاتاری شما را در کلیه مراحل ثبت‌نام همراهی می‌کنند.

چنانچه می‌خواهید شانس خود را برای برنده شدن در لاتاری امتحان کنید، فرصت را از دست ندهید. کارت سبز شما را گام به گام و مرحله به مرحله جهت ثبت‌نام موفق در لاتاری راهنمایی می‌کند.

شرایط ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا

شرایط ثبت نام لاتاری

کلیه خدمات ثبت‌نام لاتاری، در این مجموعه به دو صورت آنلاین و حضوری انجام می‌شود.

❇️آینده ای سبز با کارت سبز❇️

🌐 لینک ثبت نام لاتاری: https://cartesabz.net/register/

☎️ تلفن ثابت: 02149374
📱 تلگرام لاتاری و واتساپ: 09391324467
📱 اینستاگرام لاتاری: instagram.com/cartesabz

با توجه به شرایط کرونا مراجعه جهت عکاسی با هماهنگي قبلي انجام مي شود.

آدرس: تهران، همت غرب، شهرک گلستان، بلوار کوهک، مجتمع تجاری اداری طوبی چیتگر، برج A شمالی، طبقه 9، واحد 4

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4.4/5 - (5 امتیاز)
× ثبت نام لاتاری نمیخوای امسال شانست رو امتحان کنی؟