گرین کارت آمریکا

گرین کارت آمریکا بسیار با ارزش است. سالانه مهاجران بسیاری برای دریافت کارت سبز روش های متفاوتی را امتحان می کنند. گرین کارت به افراد این امکان را می دهد که به صورت دائم در آمریکا اقامت داشته باشند و به کار و تحصیل بپردازند.

دارنده کارت سبز آمریکا مقیم این کشور محسوب می شود و می تواند از مزایایی که دولت آمریکا به شهروندان خود ارائه می دهد استفاده کند. ایالات متحده آمریکا به عنوان یکی از بهترین کشورهای جهان برای مهاجرت است و سالانه مهاجران بسیاری وارد این کشور می شوند.

روش های بسیاری برای مهاجرت به آمریکا وجود دارد که در بخش های بعدی به آن اشاره می کنیم.

روش های دریافت گرین کارت

برای گرفتن گرین کارت امریکا در ابتدا باید از نوع ویزایی که مناسب شرایط و مدارک شماست مطلع شوید تا در وقت و هزینه تان صرفه جویی کنید. ثانیاً در مورد آن نوع ویزا آگاهی لازم را کسب کنید و بعد برای آن اقدام کنید. در طول پروسه اخذ ویزا هم صبور باشید، فرم های مربوطه را با آگاهی و به صورت صحیح تکمیل کنید.

کلیه مدارک لازم برای نوع ویزای درخواستی را فراهم کنید و از قبل خود را برای مصاحبه آماده کنید. بدانید پروسه ویزا در صورتی که از نحوه انجام مراحل آگاهی نداشته باشید ممکن است بسیار زمان بر باشد و در نهایت درخواستتان رد شود و متحمل پرداخت هزینه گزافی در طول پروسه شوید. بنابراین از افراد آگاه و با تجربه که به کلیه امور مسلط هستند، کمک بگیرید.

کارشناسان مجرب و کاربلد کارت سبز می توانند در کلیه مراحل گرفتن گرین کارت و پروسه ویزا راهنمای شما باشند. روش های متفاوتی برای اخذ گرین کارت آمریکا وجود دارد. معمولا افراد می توانند با دریافت دعوتنامه از اعضای خانواده یا پیشنهاد کاری در آمریکا به راحتی کارت سبز آمریکا را دریافت کنند.

روش های دیگری مانند پناهندگی یا برنامه های بشردوستانه نیز برای دریافت اقامت دائم آمریکا وجود دارد. در ادامه مطلب روش های کارت سبز کارت برای اقامت دائم آمریکا را مشاهده می کنید.