ارزیابی مهاجرت

ثبت نام 3 شانسه لاتاری

اگر شما نیز ازجمله افرادی هستید که در رده سنی ۱۸ الی ۲۱ سال قرار دارید و می‌خواهید در لاتاری ثبت نام کنید باید بدانید که می‌توانید از امتیاز 3 شانسه برخوردار شوید. اما سوال اینجاست که امتیاز 3 شانسه لاتاری چیست؟ برای یافتن پاسخ این سوال تا آخر این مقاله با ما همراه شوید.

ثبت نام 3 شانسه لاتاری چیست؟

افراد بین ۱۸ الی ۲۱ سال مجرد، دارای سه شانس در لاتاری هستند.

اگر شما فردی هستید که دارای سن بین ۱۸ الی ۲۱ بوده و مجرد هستید و مدرک دیپلم هم دارید، می‌توانید به شیوه‌های زیر در لاتاری آمریکا ثبت نام نموده و سه شانس برای برنده شدن در لاتاری آمریکا را کسب کنید:

 1. یک بار می‌توانید به عنوان زیر مجموعه پدر خود در لاتاری آمریکا ثبت نام نمایید به این صورت که شخص اصلی ثبت نام در لاتاری پدر باشد.
 2. یک بار می‌توانید به عنوان زیر مجموعه مادر خود در لاتاری آمریکا ثبت نام نمایید. به این صورت که شخص اصلی ثبت نام در لاتاری مادر باشد.
 3. یک بار نیز می‌توانید به عنوان متقاضی اصلی در لاتاری آمریکا ثبت نام نمایید. دقت کنید که شما نمی‌توانید پدر و مادر خود را به عنوان زیر مجموعه خود ثبت نام نمایید و تنها باید مشخصات خود را درون فرم ثبت نمایید.

لازم به ذکر است که شما باید برای ثبت نام در لاتاری دارای تمام شرایط ثبت نام باشید یعنی دارای حداقل مدرک تحصیلی دیپلم بوده و متولد یکی از کشور‌های مجاز به ثبت نام باشید.

افرادی که از امتیاز 3 شانسه بهره می‌برند شانس قبولی بیشتری در برنده شدن لاتاری دارند به همین علت باید نهایت دقت را در ثبت نام لاتاری به خرج دهند.

برای ثبت نام در لاتاری وارد لینک https://www.cartesabz.net/register  شوید و ثبت نام خود را به صورت آنلاین انجام دهید، همچنین تمام افراد متاهل در سایت کارت سبز به صورت اتومات دوشانسه ثبت نام میشوند.

سوالات درمورد ثبت نام سه شانسه لاتاری

 • آیا افراد مجرد بالای ۲۱ سال نیز می‌توانند از امتیاز ثبت نام سه شانسه لاتاری بهره‌مند شوند؟

خیر. امتیاز ثبت نام سه شانسه لاتاری فقط به افراد ۱۸ الی ۲۱ سال مجرد تعلق می‌گیرد.

 • برای برخورداری از امتیاز ۳ شانسه لاتاری چه شرایطی باید داشته باشیم؟

افرادی که مجرد بوده و در محدوده سنی ۱۸ الی ۲۱ سال قرار دارند و دارای حداقل مدرک تحصیلی دیپلم بوده و متولد یکی از کشور‌های مجاز به ثبت نام در لاتاری باشند می‌توانند از این امتیاز بهره‌مند شوند.

 • من ۱۹ ساله هستم اگر بخواهم به صورت مستقل در لاتاری ثبت نام کنم آیا می‌توانم پدر و مادرم را نیز به عنوان زیر مجموعه خود در لاتاری ثبت نام نمایم؟

خیر، شما نمی‌توانید پدر و مادر خود را به عنوان زیر مجموعه ثبت نام نمایید و تنها باید مشخصات خود را درون فرم ثبت نمایید.

 

5/5 - (1 امتیاز)

اگر تمایل دارید در زمینه ثبت نام 3 شانسه لاتاری مشاوره دریافت نمایید، فرم زیر را تکمیل و پرداخت کنید تا در اسرع وقت کارشناسان کارت سبز با شما ارتباط بگیرند


ارزیابی مهاجرت
4 پاسخ
 1. شاهین نیک اقبال گفته:

  من خیلی دوست دارم برم امریکا اما باید صبر کنم تا 18 سالم بشه چون بابام از آمریکا خوشش نمیاد و ذکر همیشگیش مرگ بر آمریکاست ولی من حتما حضوری میام خدمتتون تا ثبت نام کنم و برم آمریکا

  پاسخ
  • ساناز قنبری گفته:

   ما در خدمت هستیم البته افراد زیر 18 سال که دیپلم دریافت کردن هم میتونن ثبت نام داشته باشن

   پاسخ
 2. mohammad گفته:

  من تولد 21 سالگیم آذر 1403 است الان باید تو ثبت نام خانوادم باشم یا نه؟

  پاسخ
  • ساناز قنبری گفته:

   چون تا پایان ثبت نام 1403 که آبان 1403 است هنوز زیر 21 سال هستید باید در ثبت نام والدینتون باشید

   پاسخ

نظر خود را درباره ثبت نام 3 شانسه لاتاری ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *