آمار لاتاری ایران و جهان

آمار و ارقام برندگان لاتاری

آمار لاتاری گرین کارت

اداره مهاجرت امریکا هر ساله از بین متقاضیان اخذ گرین کارت از سراسر دنیا لاتاری (قرعه کشی) برگزار می کند. به 55000 نفر از سراسر دنیا گرین کارت و ویزای امریکا اعطا می نماید. لیست کشورهای مجاز به ثبت نام و ظرفیت پذیرش از هر کشور هر ساله از پیش تعیین می شود. هرساله این لیست و ظرفیت اعلام شده معمولا دستخوش تغییراتی می شود.

با این وجود، نام کشور ما ایران هر ساله در این لیست قرار دارد. از آنجاییکه تعداد افراد ایرانی که هرسال از طریق غیرلاتاری به امریکا مهاجرت می نمایند کمتر از مهاجران کشورهای دیگر است، ایران از سهمیه خوبی در لاتاری برخوردار است.  در لاتاری 2017 و لاتاری 2016 ایران به ترتیب 2106 و 2788 ویزای اقامت دائم را از آن خود کرده است. همچنین ایران در میان دیگر کشورها از نظر تعداد ویزا پیشتاز بوده است.

همانطور که مستحضر هستید، برنده شدن در لاتاری قدم بزرگی برای اخذ ویزای امریکاست اما همه راه نیست. باید مدنظر داشته باشید که وقتی در لاتاری برنده شدید هم باز امکان رد شدن درخواست ویزای شما وجود دارد. این امر تنها به نحوه انجام امور بعد از قبولی شما بستگی دارد.

اینکه فرم ds 260 خود را چطور تکمیل می نمایید در اخذ ویزای شما موثر است. مدارک مورد نظر سفارت را به طور صحیح و کامل فراهم کنید تا در روز مصاحبه نظر آفیسر را جلب کنید. در این راستا، دریافت راهنمایی و کمک از کارشناسان متخصص و با تجربه بسیار اهمیت دارد.

آمار ثبت نام کنندگان و برندگان ادوار مختلف لاتاری

❇️ آینده ای سبز با کارت سبز ❇️

🌐 لینک ثبت نام لاتاری: https://cartesabz.net/register/

☎️ تلفن ثابت: 02149374
📱 تلگرام لاتاری و واتساپ: 09391324467

📱ID تلگرام لاتاری: t.me/cartesabz

📱اینستاگرام لاتاری: ‏instagram.com/cartesabz

4.5/5 - (11 امتیاز)
© کلیه حقوق برای کارت سبز محفوظ است، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد. تمامی خدمات وبسایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه است و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.
× ثبت نام لاتاری نمیخوای امسال شانست رو امتحان کنی؟