ارزیابی مهاجرت
عکاسی ویزا

عکاسی ویزا

شما برای خروج از کشور و سفر به سایر کشور ها علاوه بر پاسپورت باید ویزا و روادید کشور مقصد را نیز تهیه کنید.

ویزا مدركی است كه ضمیمه گذرنامه شما می‌شود و نشان دهنده این است که یكی از نمایندگان دولت كشور مقصد ، در سفارتخانه یا كنسولگری‌، درخواست شما مبنی بر ورود به كشور را بررسی کرده و تشخیص داده است كه شما دارای صلاحیت ورود به کشور برای هدفی خاص هستید.

به طور معمول ویزا در مبادی ورودی هر كشوری، نشان‌ می‌دهد هدف سفر شما چیست، چه مدت در آن كشور اقامت خواهید كرد و آخرین مهلتی كه برای ورود به كشور مورد نظر دارید، چه تاریخی است.

انواع ویزا

ویزا ، انواع مختلفی دارد كه براساس هدف اعلام شده از سوی شما و با ارائه مدارک برای اثبات آن صادر می‌شود. ویزاهای رایج عبارتند از: ویزای توریستی ،‌ ویزای دانشجویی ،‌ ویزای تجاری ، ‌ویزای پژوهشی و…‌ پس برای جلوگیری از بروز مشکلات مختلف اكیدا توصیه می‌كنیم از ابتدا روادید مناسب فعالیت مورد نظر خود را تهیه کنید باشد.

قوانین عکاسی ویزا

ویزا دارای اطلاعاتی از جمله مشخصات فردی ، شماره ویزا ، تاریخ صدور ، تاریخ انقضا ، مدت اقامت ، نوع روادید و عکس فرد است.
عکس ویزا عامل مهمی در اعتبار ویزا است و نقش مهمی در شناسایی فرد دارد.

اگر می خواهید برای تهیه ویزا اقدام کنید، باید بدانید که عکاسی ویزا نکته مهمی است. در عکاسی ویزا قوانین و نکات مهمی وجود دارد که باید رعایت شوند پس به شما توصیه می کنیم تا برای عکاسی روادید به مراکز مجرب و با سابقه مراجعه کنید.

کارت سبز ارائه دهنده انواع خدمات عکاسی ویزا ، عکاسی پاسپورت ، عکاسی شینگن ، عکاسی لاتاری ، عکاسی پرسنلی ( عکاسی مدارک ) و … با کادری مجرب و با سابقه در خدمت شماست.

❇️ آینده ای سبز با کارت سبز

🌐 لینک ثبت نام لاتاری: https://cartesabz.net/register/

☎️ تلفن ثابت: 02149374
📱 تلگرام لاتاری و واتساپ: 09391324467

اینستاگرام لاتاری: ‏instagram.com/cartesabz

اگر تمایل دارید در زمینه عکاسی ویزا مشاوره دریافت نمایید، فرم زیر را تکمیل و پرداخت کنید تا در اسرع وقت کارشناسان کارت سبز با شما ارتباط بگیرند


نظر خود را درباره عکاسی ویزا ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3/5 - (2 امتیاز)