ارزیابی مهاجرت

زمان اعلام نتایج لاتاری ۲۰۲۵

نتایج لاتاری 1402 کسانی که در مهر و آبان سال 1402 ثبت نام کرد‌ه‌اند، در ماه May سال ۲۰۲۵ مشخص می‌شود. متقاضیانی که در لاتاری 2025 ثبت نام نموده‌اند قادر هستند با مشخصات درج شده در پرینت نهایی ثبت نام خود، جواب لاتاری خود را در سایت کارت سبز مشاهده نمایند. اگر می‌خواهید با زمان دقیق اعلام نتایج لاتاری آشنا شوید تا آخر این مقاله با ما همراه شوید.

 

آشنایی با زمان اعلام نتایج لاتاری 1402

تمام افرادی که به ثبت نام لاتاری اقدام می‌کنند، باید قبل از هر چیزی به خوبی با نحوه ثبت نام در لاتاری، تاریخ ثبت نام هر دوره، زمان اعلام نتایج لاتاری در هر دوره و تاریخ بسته شدن پرونده هر کدام از دوره‌های لاتاری آشنایی داشته باشند.

در بین موارد ذکر شده از همه مهم‌تر آشنایی با زمان اعلام نتایج لاتاری 1402 است.

ثبت نام برنامه لاتاری 2025 آمریکا در 4 اکتبر 2024 انجام شده و اعلام نتایج آن 6 الی 7 ماه بعد یعنی در ماه می، می‌باشد.

زمان و ساعت دقیق اعلام نتایج لاتاری 1402، به وقت ایران، 15 اردیبهشت 1403 ساعت 19:30 می‌باشد.

روش بررسی نتایج لاتاری 1402

متقاضیانی که در لاتاری 2025 ثبت نام نموده‌اند می‌توانند با مشخصات درج شده در پرینت نهایی ثبت نام خود، جواب لاتاری را در سایت کارت سبز مشاهده کنند.

برای مشاهده جواب لاتاری 2025 به کد رهگیری 16 رقمی یا همان Confirmation Number، نام خانوادگی به لاتین و سال میلادی تولد طبق مشخصات وارد شده در فرم ثبت نام لاتاری گرین کارت نیاز است.

هم‌چنین این امکان در سایت کارت سبز فراهم شده که بدون اینکه کد پیگیری را وارد کنید، صرفاً با آپلود رسید ثبت نام یا فایل PDF نتایج لاتاری را مشاهده نمایید.

لازم به ذکر است افرادی که فایل ثبت نام را گم کرده اند، قادر هستند از طریق گزینه بازیابی کد رهگیری کارت سبز، به بررسی جواب لاتاری اقدام کنند.

 

سوالات درمورد زمان اعلام نتایج لاتاری 2025

  • نتایج لاتاری 1402 کی اعلام می‌شود؟

نتایج لاتاری به وقت ایران در اردیبهشت ماه سال 1403 ساعت 19:30 اعلام می‌شود.

  • چطور می‌توانم نتایج لاتاری خود را مشاهده کنم؟

برای مشاهده نتایج لاتاری می‌توانید به سایت کارت سبز به نشانی https://cartesabz.net/register/status-check.php مراجعه کنید.

نتیجه لاتاری گرین کارت آمریکا بعد از تکمیل فرم در سایت کارت سبز به نشانی ذکر شده، توسط کارشناسان این مجموعه به ترتیب اولویت به شماره موبایل وارد شده پیامک می‌شود.

  • برای مشاهده جواب لاتاری 2025 به چه مدارکی نیاز است؟

به کد رهگیری ۱۶ رقمی (Confirmation Number)، نام خانوادگی به لاتین و سال میلادی تولد (مطابق با مشخصات وارد شده در فرم ثبت نام لاتاری گرین کارت) نیاز است.

4.2/5 - (4 امتیاز)

اگر تمایل دارید در زمینه زمان اعلام نتایج لاتاری ۲۰۲۵ مشاوره دریافت نمایید، فرم زیر را تکمیل کنید تا در اسرع وقت کارشناسان کارت سبز با شما ارتباط بگیرند


ارزیابی مهاجرت
2 پاسخ
  1. حامد گفته:

    زمان اعلام نتایج لاتاری 2025 چه زمانیه؟ نمونه جواب قبولی لاتاری رو چجوری میتونم ببینم؟

    پاسخ

نظر خود را درباره زمان اعلام نتایج لاتاری ۲۰۲۵ ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *