ارزیابی مهاجرت

لینکدین ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا (کارت سبز)

آیدی لینکدین لاتاری: cartesabz1

لینک لینکدین لاتاری: https://www.linkedin.com/company/cartesabz1

✅ جدیدترین خبرها و اطلاعیه‎ های لاتاری گرین کارت آمریکا را در صفحه لینکدین کارت سبز دنبال کنید.

 

لینکدین چیست؟

لینکدین شبکه‌ای است که افراد مختلف با تخصص‌های گوناگون در آن عضو می‌شوند و با حرفه‌ای‌های کار خود ارتباط برقرار می‌کنند. هدف این افراد ارتباطات کاری، اشتراک‌گذاری دانش و مهارت یا پیدا کردن بهترین موقعیت‌های شغلی است.

هدف لینکدین این است که افرادی که در آن ثبت‌نام‌ می‌کنند، با افرادی که در حوزه‌های مختلفی کار می‌کنند، از نظر حرفه‌ای و کاری ارتباط برقرار کنند. از ویژگی‌های اصلی لینکدین می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • رزومۀ آنلاین: در لینکدین می‌توانیم تمام فعالیت‌های حرفه‌ای و کاری‌مان را مستند کنیم تا از فراموش‌کردن آن‌ها در گذر زمان جلوگیری کنیم و همیشه آن‌ها را به‌روز نگه داریم.
  • ارتباط با افراد حرفه‌ای: بسیاری از افراد محل کار یا شغل خود را مرتباً تغییر می‌دهند. لینکدین برای این کاربران امکان مستندسازی اطلاعات تماس و سایر فعالیت‌هایشان را فراهم کرده است.
  • جست‌وجو برای شغل: بخش مشاغل در لینکدین به شما این امکان را می‌دهد که فهرست هزاران محلی را که به دنبال استخدام کارکنان مختلف هستند، ببینید و در صورت تمایل رزومۀ کاری خود را به‌صورت مستقیم برای کارفرما ارسال کنید.
  • استخدام کارکنان جدید: کارفرمایان می‌توانند برای پیداکردن نیروهای جدید با مجموعه‌مهارت‌های خاص، از طریق لینکدین اقدام کنند و به کسانی که در لینکدین حساب کاربری دارند دسترسی پیدا کنند و به آن‌ها پیشنهاد همکاری بدهند.

اگر تمایل دارید در زمینه لینکدین ثبت نام لاتاری مشاوره دریافت نمایید، فرم زیر را تکمیل و پرداخت کنید تا در اسرع وقت کارشناسان کارت سبز با شما ارتباط بگیرند


ارزیابی مهاجرت
0 پاسخ

نظر خود را درباره لینکدین ثبت نام لاتاری ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *