لینکدین ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا (کارت سبز)

آیدی لینکدین لاتاری: cartesabz1

لینک لینکدین لاتاری: https://www.linkedin.com/company/cartesabz1

✅ جدیدترین خبرها و اطلاعیه‎ های لاتاری گرین کارت آمریکا را در صفحه لینکدین کارت سبز دنبال کنید.

 

لینکدین چیست؟

لینکدین شبکه‌ای است که افراد مختلف با تخصص‌های گوناگون در آن عضو می‌شوند و با حرفه‌ای‌های کار خود ارتباط برقرار می‌کنند. هدف این افراد ارتباطات کاری، اشتراک‌گذاری دانش و مهارت یا پیدا کردن بهترین موقعیت‌های شغلی است.

هدف لینکدین این است که افرادی که در آن ثبت‌نام‌ می‌کنند، با افرادی که در حوزه‌های مختلفی کار می‌کنند، از نظر حرفه‌ای و کاری ارتباط برقرار کنند. از ویژگی‌های اصلی لینکدین می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • رزومۀ آنلاین: در لینکدین می‌توانیم تمام فعالیت‌های حرفه‌ای و کاری‌مان را مستند کنیم تا از فراموش‌کردن آن‌ها در گذر زمان جلوگیری کنیم و همیشه آن‌ها را به‌روز نگه داریم.
  • ارتباط با افراد حرفه‌ای: بسیاری از افراد محل کار یا شغل خود را مرتباً تغییر می‌دهند. لینکدین برای این کاربران امکان مستندسازی اطلاعات تماس و سایر فعالیت‌هایشان را فراهم کرده است.
  • جست‌وجو برای شغل: بخش مشاغل در لینکدین به شما این امکان را می‌دهد که فهرست هزاران محلی را که به دنبال استخدام کارکنان مختلف هستند، ببینید و در صورت تمایل رزومۀ کاری خود را به‌صورت مستقیم برای کارفرما ارسال کنید.
  • استخدام کارکنان جدید: کارفرمایان می‌توانند برای پیداکردن نیروهای جدید با مجموعه‌مهارت‌های خاص، از طریق لینکدین اقدام کنند و به کسانی که در لینکدین حساب کاربری دارند دسترسی پیدا کنند و به آن‌ها پیشنهاد همکاری بدهند.

اگر تمایل دارید در زمینه لینکدین ثبت نام لاتاری مشاوره دریافت نمایید، فرم زیر را تکمیل کنید تا در اسرع وقت کارشناسان کارت سبز با شما ارتباط بگیرند


ارزیابی مهاجرت
0 پاسخ

نظر خود را درباره لینکدین ثبت نام لاتاری ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *