اگر به دنبال یافتن شغل در خارج از کشور هستید و نمی دانید کدام شرکت ها به دنبال جذب نیروی کاری با شرایط شما هستند، کارت سبز می تواند شما را در این امر یاری کند. روزانه میلیون ها فرصت شغلی در شرکت ها و مراکز معتبر سراسر دنیا وجود دارد که علاقه مندان می توانند با انتخاب کشور، شهر و شغل مورد نظر اولا از فرصت های شغلی موجود آگاهی کسب کنند، ثانیا بتوانند با فراهم سازی مدارک و مستندات لازم برای آن موقعیت شغلی اقدام و شانسشان را امتحان نمایند. برای این امر، مسلما با دریافت راهنمایی از کارشناسان آگاه و متخصص در این زمینه و استفاده از تجربه آنان، می توانند احتمال شکست خود را به حداقل رسانده و سریعتر به اهدافشان دست یابند.

امروزه علاقه مندان زیادی در سراسر کشور وجود دارند که با هدف دستیابی به کسب جایگاه اجتماعی و موقعیت شغلی بهتر و ساختن آینده ای روشن برای خود و اعضای خانواده اشان درصد یافتن یک پیشنهاد شغلی (اصطلاحا جاب آفر) و دریافت قرارداد شغلی از خارج کشور می باشند. خیلی از این افراد صلاحیت لازم برای انجام این امر را دارند اما نمی دانند از کجا باید اقدام کنند و چه شرایط و مدارکی باید داشته باشند. بنابراین در این راه با مشکلات بسیاری مواجه می شوند. و بارها دیده شده در دام شیادان افتاده و هزینه گزافی پرداخت می کنند و وقت گرانبهای خود را هدر می دهند. اما اگر این افراد بدانند که می توانند قبل از انجام هر اقدامی کلیه اطلاعات تکمیلی در این مورد را کسب کنند و سپس اقدام کنند هم در وقت هم در هزینه صرفه جویی می کنند و بهترین نتیجه ممکن را به دست می آورند.

لذا کارت سبز در راستای خدمت رسانی به این قبیل از افراد با به کار گیری نیروهای مجرب در این زمینه در ابتدا به آنان مشاوره های تخصصی ارایه می دهد که حتی افراد خود بتوانند برای این امر اقدام نمایند و سپس اگر نیاز بود و به درخواست شخص برای آنان در این مورد اقدام می نماید اما در تمام طول پروسه خود فرد متقاضی بر انجام امور خود نظارت دارد تا از انجام اصولی امورش اطمینان حاصل نماید.

اگر تمایل دارید در زمینه کاریابی در شرکت های بین المللی مشاوره دریافت نمایید، فرم زیر را تکمیل و پرداخت کنید تا در اسرع وقت کارشناسان کارت سبز با شما ارتباط بگیرند


ارزیابی مهاجرت