قوانین و مقررات کارت سبز

ورود کاربران به وب‏‌سایت کارت سبز هنگام استفاده از خدمات ارائه شده توسط این مجموعه به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط، قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین از سوی کاربر است. نام و پیوند مجموعه با عنوان “کارت سبز” و “cartesabz.net” است، نام های مشابه یا سایت های مشابه با پسوند و پیشوند دیگر، نوعی جعل و سوء استفاده بوده و ارتباطی با کارت سبز ندارند.

تمامی خدمات و کالاهای اين وب سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

مجموعه کارت سبز از طریق وکلای دارای مجوز از کانون وکلای دادگستری، خدمات مشاوره اقامتی از راه های مختلف نظیر تحصیل، کار و لاتاری کشورهای مختلف را انجام میدهد که شامل ثبت نام لاتاری نیز میباشد. مجموعه کارت سبز به هیچ عنوان ترویج فرهنگ مهاجرت و لاتاری را انجام نمیدهد و صرفا واسطی بین متقاضی و وکلا می باشد.

قانون قرعه کشی

اگر متقاضی دریافت خدمات ثبت نام لاتاری هستید، می بایست اطلاع داشته باشید که این یک سیستم قرعه کشی است و لذا ممکن است شما در قرعه کشی برنده نشوید و این به معنای دریافت گرین کارت نمی باشد. قرعه کشی هر سال یکبار برگزار می شود و اگر شما برنده نشوید، می توانید سال بعد مجدد در قرعه کشی ثبت نام کنید.

احراز هویت

جهت هر گونه مکاتبه و هر نوع درخواستی، شما صرفاً می بایست از طریق شماره موبایلی که با آن ثبت نام کردید، اقدام نمایید. لذا درخواست های تلفنی، تلگرام لاتاریی و واتساپی که با شماره یا آیدی دیگری باشند ترتیب اثر داده نمی شوند.

ایراد در پرونده

در صورتیکه شخص متقاضی ثبت نام لاتاری یا باقی امور مهاجرتی، در هنگام ارائه مدارک ، مواردی از جمله شماره پاسپورت، تاریخ اعتبار پاسپورت، نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، وضعیت تاهل، فرزندان، تحصیلات و سایر اطلاعات فردی خود را سهواً یا عمداً اشتباه اعلام نماید، مسئولیت پرونده ایشان به عهده خود فرد می باشد.

همانطور که مستحضر هستید در ثبت نام لاتاری،  نیاز است افراد متاهل به صورت متاهلی با درج اطلاعات همسر و فرزندان زیر 21 ساله اشان ثبت نام نمایند، مسئولیت عدم درج اطلاعات خانواده بر عهده خود شخص ثبت نام کننده خواهد بود و مجموعه کارت سبز مسئولیتی از این بابت ندارد.

همچنین در ثبت نام لاتاری داشتن پاسپورت معتبر الزامی است، بنابراین از طریق مجموعه کارت سبز، تنها ثبت نام افرادی انجام خواهد شد که پاسپورت معتبر داشته باشند و از ثبت نام افرادی که قصد دارند با پاسپورت جعلی یا با پاسپورتی که اعتبار آن به اتمام رسیده است، ثبت نام نمایند جلوگیری به عمل می آید و این گونه افراد حق هیچ گونه اعتراض و دعاوی را نخواهند داشت.

دارا نبودن سن قانونی

برای اموری که شرط دارا بودن 18 سال سن تمام در آن لحاظ شده است، امکان پذیرش افراد زیر 18 سال وجود ندارد، در باقی موارد هم کسب اجازه از والدین ضروری است و مجموعه کارت سبز مسئولیتی در قبال این گونه افراد ندارد.

مشکلات خانوادگی در ثبت نام

افرادی که مشکلات خانوادگی دارند و ممکن است در روند ثبت نام یا امور مهاجرتیشان لطمه وارد شود، هر گونه مسئله ای در این خصوص متوجه مجموعه کارت سبز نمی باشد.

مشکلات ثبت نام اقوام و دوستان

به هیچ عنوان ثبت نام یا انجام امور مهاجرتی برای اقوام و دوستان مورد پذیرش نیست، و هر شخص می بایست خود شخصاً برای خود و یا خانواده خویش اقدام نماید. لذا مجموعه کارت سبز از پذیرش اقوام و دوستان شما که ممکن است تمایل به ثبت نام و مهاجرت نداشته باشند جلوگیری به عمل می آورد، و اگر شخصی بدون کسب اجازه با هویت و اطلاعات ایشان اقدام نماید، به هیچ عنوان مجموعه کارت سبز مسئولیتی در این خصوص نمی پذیرد و مبلغ ایشان بازگشت داده نمی شود.

شرایط بروز خطا

در صورت بروز هرگونه خطا و عدم دسترسی به پورتال اداره مهاجرت و اینترنت داخلی کشور، از جمله خطاهای سیستمی، شلوغی وب سایت، خطا هنگام ورود داده، حوادث طبیعی و غیرقابل پیش بینی و قطعی سراسری اینترنت کشور که منجر به عدم ثبت نام لاتاری شود، هیچگونه مسئولیتی به عهده مجموعه کارت سبز نبوده و مبلغی عودت داده نمی شود و ثبت نام متقاضی بدون دریافت هزینه یا مبلغ مازاد به دوره بعد لاتاری موکول می شود و متقاضی حق هیچگونه اعتراض و دعاوی حقوقی را ندارد.

شرایط تاخیر در رساندن مدارک و اطلاعات

در صورتیکه مدارک ثبت نام اعم از اطلاعات فردی کامل اشخاص و اعضای خانواده ها، عکس استاندارد لاتاری و تصویر پاسپورت معتبر تا قبل از تاریخ مقرر اعلام شده برای مجموعه کارت سبز ارسال نشود، با توجه به کند شدن و شلوغی سیستم اداره مهاجرت، در صورت امکان ثبت نام انجام می شود و در غیر اینصورت ثبت نام این گروه از متقاضیان به دوره بعد موکول می شود.

مبلغ خدمات و انجام امور

مبلغ خدمات دریافتی کارت سبز شامل (مشاوره اولیه، بررسی و تکمیل اطلاعات فردی، ترجمه صحیح اطلاعات فردی به زبان انگلیسی، رفع نواقص و تکمیل مدارک، ویرایش و روتوش عکس، دریافت و تحویل کد رهگیری معتبر، بررسی نتیجه، مشاوره برندگان لاتاری و همچنین سرویس پیامکی می باشد)، لذا چنانچه شخصی به دلایل مختلف توانایی ثبت نام لاتاری و استعلام نتایج را نداشته یا مایل است امور ایشان به صورت اصولی توسط کارشناسان مجموعه کارت سبز انجام شود، می تواند با هزینه معقول این خدمات را به کارت سبز بسپارد. قابل ذکر است که ثبت نامی هایی که توسط مجموعه یا شخصی غیر کارت سبز انجام شوند، ارتباطی با مجموعه کارت سبز ندارند.

شرایط بازگشت مبلغ ثبت نام

** لازم به ذکر است با توجه به شرایط و قوانین مجموعه به هیچ عنوان عودت وجه امکان پذیر نیست.

ثبت نام دو فرمه

کلیه درخواست های ثبت نام لاتاری متاهلین توسط مجموعه کارت سبز به صورت 2 فرمه یا 2 شانسه انجام می شود، این خدمات رایگان بوده و هزینه ای از این بابت دریافت نمی شود. لذا در صورت عدم ارسال پاسپورت، عکس یا مشخصات همسر در وقت مقرر، ثبت نام به صورت 1 فرمه انجام می شود و هزینه ای جهت عدم ثبت نام ایشان عودت نمی شود.

اعلام نتایج

تاریخ اعلام نتایج اردیبهشت می باشد که در شبکه های اجتماعی و وب سایت کارت سبز اعلام می شود، لذا کلیه افراد توجه داشته باشند جهت استعلام نتایج لاتاری، می بایست حتماً در وب سایت کارت سبز فرم استعلام نتایج را تکمیل نمایند. نتایج با توجه به اولویت درخواست به افراد به صورت پیامکی و ایمیلی اعلام می گردد (این خدمات برای متقاضیان مجموعه کارت سبز بدون دریافت هزینه می باشد).

برندگان لاتاری

با توجه به انجام امور برندگان لاتاری توسط مجموعه کارت سبز، متقاضایانی که برنده لاتاری می شوند، می بایست به مدارک، الزمات و قوانین سفارت توجه داشته باشند و همه امور خود را به درستی و در سریعترین زمان انجام دهند تا پرونده ایشان در جریان باشد و بررسی گردد. لذا باید توجه داشت که آفیسر سفارت ممکن است به علت هر گونه کوتاهی شما، کسری مدارک و یا ایراد و ابهام در پرونده شما، از تایید شما در مرحله مصاحبه جلوگیری نماید. همچنین، طبق قوانین، با شروع همکاری به علت ارسال فرم های مربوطه و آغاز امور به هیچ وجه عودت وجه انجام نمی شود.

متقاضیان مهاجرت

این قبیل از افراد نیز باید به مدارک، الزمات و قوانین سفارت های مربوطه توجه داشته باشند و همه امور خود را به درستی و در سریعترین زمان انجام دهند تا پرونده ایشان در جریان باشد و بررسی گردد. لذا ممکن است به علت هر گونه کوتاهی شما، کسری مدارک و یا ایراد و ابهام در پرونده شما، موفق به اخذ ویزا نشوید و در این صورت هیچ گونه مسئولیتی شامل مجموعه کارت سبز نمی شود. همچنین طبق قوانین، با شروع همکاری به علت ارسال فرم های مربوطه و آغاز امور مربوطه به هیچ وجه عودت وجه انجام نمی شود.

حفظ حریم شخصی

شماره موبایلی که در ابتدا وارد می شود، به جهت ارسال پیامک های تایید هویت، یادآوری نقص اطلاعات، واریز مبلغ خدمات و همچنین تاییدیه یا لغو ثبت نام، و پیامک های مهاجرتی مرتبط می باشد و هیچگونه استفاده دیگری از آن نمی شود. همچنین اطلاعات فردی، عکس و تصویر پاسپورت شما، پس از اتمام مراحل از مجموعه کارت سبز حذف می شوند.

شماره پیامک

توجه داشته باشید که شماره 30005367 تنها شماره‌ ای می باشد که کارت سبز از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان کارت سبز، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام کارت سبز است. در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به info@cartesabz.net اطلاع دهید یا با تلفن مجموعه تماس حاصل فرمایید.

قابل ذکر است که این شماره‌ تنها سامانه ارسال پیامک هست و وضعیت سفارشات مشتریان، رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه کارت سبز را به اطلاع کاربران می‌رسانند. لطفاً توجه داشته باشید که امکان دریافت و رسیدگی به پیام‌های شما از طریق این شماره‌ وجود ندارد.

پناهندگی و مهاجرت غیر قانونی

مجموعه کارت سبز کیس های پناهندگی و مهاجرت غیر قانونی را نمی پذیرد و تابع قوانین جاری کشور می باشد.

قوانین و مقررات فوق ممکن است هر زمان با توجه به قوانین مقررات ادارات مهاجرت تغییر نماید، لذا متقاضیان محترم می بایست در مشاهده این صفحه در زمان ثبت نام و پس از ثبت نام اقدام نمایند.

© کلیه حقوق برای کارت سبز محفوظ است، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد. تمامی خدمات وبسایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه است و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.
× ثبت نام لاتاری نمیخوای امسال شانست رو امتحان کنی؟