چه کسانی شانس بیشتری برای ‫‏برنده شدن‬ در ‫‏لاتاری‬ دارند!

بارها شده که برای متقاضیان ثبت نام در لاتاری این سوال پیش می آید که به راستی چه کسانی برای برنده شدن در ‫‏لاتاری گرین کارت امریکا‬ از شانس بیشتری برخوردارند و آیا درواقع شانس بیشتری وجود دارد؟!
اگر بخواهم خیلی صریح به این سوال پاسخ بدهم پاسخش “بلــه” است.
شاید تعجب کنید که همیشه گفته شده هیچ شخصی نسبت به شخصی دیگر برای اینکه بتواند در لاتاری گرین کارت امریکا برنده بشود شانس بیشتری ندارد و عواملی مانند داشتن مدارک تحصیلی در مقاطع تحصیلات تکمیلی یا داشتن مدارک زبان مثل IELTS / TOFEL / GRE و امثالهم بی تأثیر می باشد!واقعیت هم همینطور است و همانطور که خودتان هم در فرم های ثبت نام در لاتاری مشاهده کرده اید در هیچ جایی از فرم های ثبت نام از شما در خصوص سطح زیان انگلیسی سوالی پرسیده نشده است.
اما مسئله ای که ممکن است تعدادی از اشخاص را نسبت به سایرین متمایز کرده و شانس آن ها را برای برنده شدن در لاتاری بیشتر نماید می تواند موارد زیر باشد:

  •  زوج هایی که هر دو در لاتاری ثبت نام کرده اند ، به عنوان مثال شخصی در لاتاری ثبت نام کرده است و همسرش را زیر مجموعه خود در فرم ثبت نام معرفی کرده است و بار دیگر برعکس همسر او اقدام به ثبت نام و معرفی وی فرم ثبت نام لاتاری کرده است.
    این زوج هر دو از دو شانس در لاتاری آن سال برخوردار می شوند.یکبار از طرف ثبت نامی که خودشان انجام داده اند و بار دیگر بدلیل اینکه زیر مجموعه همسر خود قرار گرفته بودند.

 

  • ازجمله کسانی که در لاتاری شانس بیشتری برای برنده شدنشان وجود خواهد شد فرزندان مجرد زیر ۲۱ سالی می باشند که یا دیپلم و پیش دانشگاهی دارند و یا تا قبل از انجام مصاحبه موفق به دریافت مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی خود می شوند.
    جالب است بدانید که فرزندانی که مجرد بوده و زیر ۲۱سالشان است می توانند از سه شانس در لاتاری آن سال برخوردار شوند.
    با ثبت نام والدین (هم پدر و هم مادر) در لاتاری بدلیل اینکه فرزندان زیر مجموعه پدر و مادر خود قرار خواهند گرفت از دو شانس در لاتاری برخوردار می شوند و بار دیگر توسط ثبت نام فردی که در لاتاری انجام می دهند مجموعا از سه شانس در لاتاری برخوردار خواهند شد.

❇️ آینده ای سبز با کارت سبز

🌐 لینک ثبت نام لاتاری: https://cartesabz.net/register/

📱 تلگرام لاتاری و واتساپ: 09391324467

اینستاگرام لاتاری: ‏instagram.com/cartesabz

4.7/5 - (4 امتیاز)

اگر تمایل دارید در زمینه چه کسانی شانس بیشتری برای ‫‏برنده شدن‬ در ‫‏لاتاری‬ دارند! مشاوره دریافت نمایید، فرم زیر را تکمیل کنید تا در اسرع وقت کارشناسان کارت سبز با شما ارتباط بگیرند


ارزیابی مهاجرت
0 پاسخ

نظر خود را درباره چه کسانی شانس بیشتری برای ‫‏برنده شدن‬ در ‫‏لاتاری‬ دارند! ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *