ارزیابی مهاجرت

واتساپ ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا (کارت سبز)

شماره واتساپ ایران

09391324467

آیدی واتساپ: 00989391324467

لینک واتساپ: https://api.whatsapp.com/send?phone=989391324467

✅ جدیدترین خبرها و اطلاعیه‎های لاتاری گرین کارت آمریکا را در استوری واتس اپ کارت سبز دنبال کنید.

 

درباره واتساپ

برنامه واتساپ
بیش از ۲ میلیارد نفر در بیش از ۱۸۰ کشور از واتساپ1 برای تماس با دوستان و خانواده در هر زمان و هر مکان استفاده می‌کنند. واتساپ رایگان2 است و خدمات پیام‌رسانی و تماس ساده، ایمن و قابل اعتماد بر روی گوشی‌ها در سراسر جهان ارایه می‌دهد.

1و بله، اسم WhatsApp تقلیدی است از کلمه What’s Up به معنی چه خبر.

2هزینه‌های اینترنت همراه ممکن است اعمال شود.

ماموریت واتساپ
واتساپ به عنوان جایگزینی برای پیامک شروع به کار کرد. محصول ما قابلیت دریافت و ارسال انواع رسانه را دارد: متن، عکس، فیلم، اسناد، و مکان، و همچنین پیام های صوتی. پیام ها و تماس ها از طریق رمزگذاری سرتاسری محفوظ شده اند، یعنی طرف های ثالث از جمله واتساپ قادر به خواندن یا گوش دادن به آنها نیستند. در پشت هر تصمیم ما، این هدف وجود دارد که افراد در همه جای جهان بتوانند بدون مانع با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

تیم واتساپ
WhatsApp توسط یان کوم و برایان اکتون که روی هم سابقه ۲۰ سال کار درYahoo را داشتند، پایه ریزی شد. WhatsApp در سال ۲۰۱۴ به فیسبوک ملحق شد، اما به فعالیت خود به عنوان برنامه ای جداگانه با تمرکز روی ساخت خدمات پیام رسانی سریع و قابل اطمینان در سراسر حهان، ادامه می دهد.

اگر تمایل دارید در زمینه واتساپ ثبت نام لاتاری مشاوره دریافت نمایید، فرم زیر را تکمیل و پرداخت کنید تا در اسرع وقت کارشناسان کارت سبز با شما ارتباط بگیرند


ارزیابی مهاجرت
1 پاسخ

نظر خود را درباره واتساپ ثبت نام لاتاری ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *