همه دانشجویان ، استادان، اعضای محترم هیئت علمی دانشگاه ها و همه افراد صاحب نظر و شاغل در فضای آکادمیک کشور از اهمیت نوشتن مقاله و داشتن مقاله چاپ شده در ژورنال های معتبر دنیا آگاه هستند. اما بارها مشاهده شده افراد پس از نوشتن مقاله برای چاپ آن دچار سردرگمی می شوند و نمیدانند کدام ژورنال را انتخاب نمایند و یا برای چاپ مقاله اشان در ژورنال مدنظر چه نکاتی را باید مدنظر قرار دهند. بسیاری از ژورنال قوانین خاصی برای نگارش و ارسال مقالات دارند که در صورت رعایت نکردن افراد، ممکن است مقاله آنان بابت همین دلیل ساده ریجکت یا پروسه چاپ آن زمان بر شود.

بنابراین کارت سبز با در نظر گرفتن این مهم، با استفاده از تجارب کارشناسان معتبر و آگاه در این زمینه در حال خدمت رسانی به علاقه مندان و متقاضیان در این زمینه می باشد. دانشجویان و اساتید می توانند با گرفتن مشاوره از کارت سبز اولا از مناسبترین ژورنال رشته اشان و مقاله ای مکه نوشته اند آگاه شوند، ثانیا با آگاهی از قوانین و قواعد موجود ژورنال پیروی کنند و در نهایت مقاله اشان را قبل از ارسال به ژورنال بازبینی کنند.

اگر تمایل دارید در زمینه ثبت مقالات در ژورنالها مشاوره دریافت نمایید فرم زیر را تکمیل کنید تا در اسرع وقت کارشناسان کارت سبز با شما ارتباط بگیرند