فرمان اجرایی جدید جو بایدن

در فرمان جدید بایدن ذکر شده است، متقاضیان ویزایی که هنوز به مصاحبه دعوت نشده اند و یا مصاحبه آنان در حال برنامه ریزی است باید صبر کنند، امورشان طبق روال قبل پردازش و انجام شود.
و درخواست های معتبر متقاضیان ویزا که بخاطر فرمان اجرایی 10014 رد شده بود مورد تجدید نظر قرار میگیرد و متقاضیان باید منتظر دستورالعمل های سفارت یا کنسولگری که مصاحبه اشان در آنجا برگزار شده بود، باشند. لازم به ذکر است، وزارت امور خارجه امریکا در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی، متقاضیان را در جریان می گذارد.
برندگان لاتاری 2020 که موفق به اخذ ویزا شده اند و هنوز ویزاهایشان اعتبار دارد می توانند با لغو این فرمان بلافاصله به امریکا مهاجرت کنند اما برای آن دسته از افرادی که از انقضای ویزایشان گذشته است ممکن است ویزای جایگزین صادر نشود اما این افراد هم می توانند با بهره گیری از دستورات دادرسی پرونده گومز با ویزای منقضی شده به امریکا نقل مکان کنند. (همانطور که مستحضر هستید دادگاه به دولت دستور داده با این نوع ویزاها مطابق با تاریخ صدورشان، رفتار کند. با این حال باید بدانید هم اکنون فرمان 10014 لغو شده و دادگاه مشخص نکرده این حکم تا کی اعتبار دارد و بعلاوه ممکن است حکم دادگاه تغییر کند یا اصلاح شود. بنابراین، به این افراد توصیه می شود که هر چه سریعتر برای سفر به ایالات متحده امریکا اقدام کنند.)
اما برای آن دسته از برندگان لاتاری 2020 که مصاحبه آنان کنسل یا برنامه ریزی نشده بود، وقت جداگانه ای در نظر گرفته نمی شود زیرا طبق قوانین این افراد تنها تا 30 سپتامبر 2020 برای انجام امورشان فرصت داشته اند.
و برندگان لاتاری 2021 باید منتظر بمانند طبق چهارچوب خدماتی صدور ویزا (به ترتیب کیس نامبر) از برنامه زمانی مصاحبه اشان آگاه شوند.

❇️ آینده ای سبز با کارت سبز

🌐 لینک ثبت نام لاتاری: https://cartesabz.net/register/

☎️ تلفن ثابت: 02149374
📱 تلگرام لاتاری و واتساپ: 09391324467

اینستاگرام لاتاری: ‏instagram.com/cartesabz

4.3/5 - (19 امتیاز)

اگر تمایل دارید در زمینه فرمان اجرایی جدید جو بایدن مشاوره دریافت نمایید، فرم زیر را تکمیل کنید تا در اسرع وقت کارشناسان کارت سبز با شما ارتباط بگیرند


ارزیابی مهاجرت
3 پاسخ
  1. ناشناس گفته:

    سلام من برنده لاتاری ۲۰۲۰ هستم که به مصاحبه دعوت نشدم و منتظر ۹۰۹۵ تا ویزا هستم ایا میشه کاری انجام داد؟

    پاسخ
  2. محمدعلی بیگلری گفته:

    سلام وعرض ارادت من سال ۲۰۱۸ برنده لاتاری بودم و بخاطر دستور ترامپ بن متاسفانه موفق ، سفر به آمریکا نشدم و در سفارت ابوظبی مصاحبه شدم و از نظر آفیسر سفارت ممانعتی به مهاجرت امریکا نداشتم و در پرونده من نقص پرونده ذکر شد خواستم با این دستور جدید امیدی به پیگری پرونده من هست یا نه ممنون میشم راهنمایی کنید

    پاسخ

نظر خود را درباره فرمان اجرایی جدید جو بایدن ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *