نحوه انتخاب برندگان لاتاری

هر ساله وزارت امور خارجه آمریکا برندگان لاتاری را به طور تصادفی از بین شرکت کنندگان انتخاب می کند تا تقلبی صورت نگیرد و افراد طبق صلاحیت انتخاب شوند. در حدود هفتم ماه مه (اردیبهشت)، اطلاعات مربوط به بررسی وضعیت ثبت نام در وبسایت رسمی لاتاری (E-DV) بروز می شود تا از این طریق به شرکت کنندگان اطلاع رسانی شود. شما برای اطلاع از وضعیت باید کد رهگیری خود را که هنگام پر کردن فرم ثبت نام به دست آورده اید، در این وبسایت وارد کنید. هم چنین اگر شما کد رهگیری خود را گم کرده باشید نمی توانید وضعیت خود را در این وبسایت پیگیری کنید. مجموعه کارت سبز کلیه امور مربوط به ثبت نام و دریافت کد رهگیری و هم چنین اطلاع رسانی های ضروری را برای شرکت کنندگان انجام می دهد.

 

توجه: وزارت امور خارجه از طریق پست الکترونیکی به برگزیدگان اطلاع رسانی نمی کند. سفارتخانه ها و کنسولگری های ایالات متحده هیچ گونه لیستی از برندگان ارائه نمی دهند. بخش بررسی وضعیت متقاضیان در وبسایت رسمی لاتاری تنها راه اعلام برندگان در وزارت خارجه می باشد.

 

وزارت امور خارجه از برندگان درخواست می کند که بلافاصله فرم آنلاین DS-260  را پر کرده تا وقت سفارت خود را در کنسولگری آمریکا تعیین کنند. بررسی وضعیت شرکت کننده تنها راهی است که برندگان می توانند از وضعیت خود مطلع شوند. اگر شما انتخاب شوید دستورالعمل های بیشتری از جمله اطلاعات مربوط به هزینه های مهاجرت به ایالات متحده در این وبسایت به شما ارائه می شود. حتی افرادی که انتخاب نشده اند هم فقط از طریق بررسی وضعیت ثبت نام می توانند وضعیت خود را پیگیری کنند. لازم به ذکر است که این برنده شدن به این معنا نیست که دریافت ویزای شما حتمی است. افراد منتخب جهت دریافت گرین کارت برای مهاجرت باید کلیه شرایط را طبق قوانین ایالات متحده آمریکا داشته باشند.

 

❇️ آینده ای سبز با کارت سبز

🌐 لینک فرم امور برندگان لاتاری: https://cartesabz.net/register/winner.php

🌐 لینک ثبت نام لاتاری: https://cartesabz.net/register/

📱 تلگرام لاتاری و واتساپ: 09391324467

اینستاگرام لاتاری: ‏instagram.com/cartesabz

4.5/5 - (2 امتیاز)

اگر تمایل دارید در زمینه نحوه انتخاب برندگان لاتاری مشاوره دریافت نمایید، فرم زیر را تکمیل کنید تا در اسرع وقت کارشناسان کارت سبز با شما ارتباط بگیرند


ارزیابی مهاجرت
0 پاسخ

نظر خود را درباره نحوه انتخاب برندگان لاتاری ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *