ثبت نام لاتاری

شانس برنده شدن در لاتاری گرین کارت ایالات متحده

آیا تاکنون فکر کردید چگونه می توان در لاتاری گرین کارت ایالات متحده برنده شد و این پیروزی به چه شکلیست؟ اگر شما با چنین پرسشی مواجه هستید و پاسخ آن را نمی‌دانید، ما به شما پاسخ می دهیم. ما به شما می گوییم که برای برنده شدن در  DV-lottery تعداد متقاضیان، تعداد اعضای خانواده، کشور مبدا و برخی دیگر اهمیت دارد. کسی که شانس برنده شدن در  لاتاری گرین کارت ایالات متحده پیدا می کند در حقیقت شانس برنده شدن در لایحه DV را پیدا خواهد کرد.

البته با ماشین حساب دقیق ما شما می توانید میزان شانس برنده شدن خود در لاتاری گرین کارت ایالات متحده را مشاهده کنید و سپس اقدام به ثبت نام نمایید:

 

لاتاری گرین کارت 2013 دارای آمار جالبی بود. بیش از 30 درصد متقاضیان مربوط به کشور نیجریه می شدند و شانس برنده شدن شهروندان این کشور تنها 0.32 درصد بود. افرادی که در شش کشور توکلو، نائورو جزایر فارو، استرالیا ،نیوزیلند و طویلو متولد شده بودند بیشترین شانس برنده شدن در لاتاری را داشتند. زیرا هر یک از این کشورها درصد شانسی بین 24 تا 5 درصد را داشته و شهروندان آنها نیز امکان اینکه در لاتاری برنده می شدند، بسیار بود.

شانس برنده شدن در لاتاری

شانس برنده شدن در لاتاری

وجود دو شانس برای برنده شدن در لاتاری گرین کارت ایالات متحده

متقاضیان مهاجرت به ایالات متحده با لاتاری گرین کارت امریکا دو شانس بزرگ برای موفقیت در این قرعه کشی دارند. نخست آن که فرد درخواست دهنده شوهر/همسر تنها یک بار درخواست برای شوهر و فرزندان زیر 21 سال خود یا آن که یک بار برای همسر و فرزندان زیر 21 سال خود درخواستی کرده باشد. این امر موجب می شود تا دو شانس شرکت در قرعه لاتاری گرین کارت ایالات متحده وجود داشته باشد. بنابراین برنده شدن شوهر/همسر در این دو شانس 28/48 درصد است و این بدان معنا بوده که شانس شوهر بیش از همسر است. این نکته قابل توجه بوده که اگر در سال اول شانسی برای موفقیت داشتید بدون شک سال دوم نیز چنین خواهد بود و در غیر این صورت موفق نخواهید شد.

آمار برندگان گرین کارت ایالات متحده

در حال حاضر می خواهیم آماری درباره تعداد برندگان DV-2013 لاتاری گرین کارت را ارائه دهیم. آمار سال های  DV-2012، DV-2011، DV-2010، DV-2009، DV-2008 و DV-2007 نیز بزودی در اختیار شما قرار خواهد گرفت. تعداد اعضای لاتاری گرین کارت هر سال بیش از گذشته می شود و این امر شانس را برای متقاضیان کم می کند، بنابراین باید براساس قوانینی به انتخاب متقاضیان اصلی پرداخت. به هر حال شما می توانید با مشاهده آمار بدست آمده از درصد شانس خود با خبر شوید و سپس اقدام به شرکت در لاتاری کنید.

http://www.usadiversitylottery.com/green_card_lottery_winning_chances.php

 

 

❇️ آینده ای سبز با کارت سبز

🌐 لینک ثبت نام لاتاری: https://cartesabz.net/register/

📱 تلگرام لاتاری و واتساپ: 09391324467

اینستاگرام لاتاری: ‏instagram.com/cartesabz

 

رای شما به این پست

اگر تمایل دارید در زمینه شانس برنده شدن در لاتاری گرین کارت ایالات متحده مشاوره دریافت نمایید، فرم زیر را تکمیل کنید تا در اسرع وقت کارشناسان کارت سبز با شما ارتباط بگیرند


ارزیابی مهاجرت
1 پاسخ

نظر خود را درباره شانس برنده شدن در لاتاری گرین کارت ایالات متحده ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *