عوامل موثر در افزایش شانس قبولی در لاتاری

لاتاری یک بخت آزمایی است و برنده شدن در آن به شانس وابسته است یعنی برخوردار بودن از زبان انگلیسی، تمکن مالی بالا، مدارج عالیه در برنده شدن لاتاری تاثیری ندارند. اما خبر خوب این است که با یک سری تکنیک‌ها می‌توان شانس برنده شدن در لاتاری را افزایش داد.‌ اگر می‌خواهید با این تکنیک‌ها آشنا شوید تا آخر این مقاله ما را همراهی کنید.

شانس برنده شدن در لاتاری چقدر است؟

شانس برنده شدن در لاتاری، ازجمله مهم ترین موضوعاتی می‌باشد که متقاضیان این قرعه کشی، در پی یافتن جواب آن هستند. بعضی از منابع با مطرح نمودن مطالبی، اطلاعات نادرستی را به شرکت کنندگان لاتاری، منتقل می‌نمایند. پس اکثر متقاضیان ثبت نام لاتاری آمریکا به دنبال محاسبه شانس برنده شدن در لاتاری و هم‌چنین جستجوی راه‌هایی جهت افزایش احتمال قبولی در لاتاری می‌باشند.

راه‌های افزایش شانس بردن لاتاری

اول از همه باید بگوییم که برای افزایش شانس برنده شدن در لاتاری، به هیچ عنوان چندین بار به عنوان متقاضی اصلی در یک دوره از لاتاری ثبت نام نکنید چراکه این کار موجب رد شدن ویزای شما می‌شود.

بحث اصلی ما شانس برنده شدن در لاتاری است. در رابطه با شانس برنده شدن در لاتاری باید بگوییم که شانس تمام افراد در لاتاری یکسان است. اما می‌توان با استفاده از تکنیک هایی این شانس را افزایش داد. این ترفند و تکنیک ها شامل موارد زیر می‌باشند:

 • تکمیل فرم ثبت نام لاتاری به صورت اصولی

اولین تکنیک برای افزایش شانس برنده شدن در لاتاری، ثبت نام به صورت اصولی و صحیح است. سالانه افراد زیادی به دلیل اشتباه وارد کردن اطلاعات در فرم ثبت نام لاتاری، نمی‌توانند ویزا دریافت کنند و اکثر شرکت کنندگان لاتاری به دلیل اینکه شرایط عکس لاتاری را رعایت نمی‌کنند حتی در صورت قبولی در لاتاری باز نمی‌توانند ویزا دریافت کنند، بنابراین با این اشتباهات شانس خود را برای برنده شدن در لاتاری از دست می‌دهند. شرایط عکس لاتاری شامل موارد زیر می‌باشند:

 • عکس باید دارای پس زمینه سفید باشد.
 • نیم تنه در عکس باید مشخص باشد.
 • باید فضای بالای سر و اطراف شانه‌ها کاملا معلوم باشد.
 • کیفیت عکس می‌بایست واضح، بدون تاری، سایه و روتوش باشد.
 • عکس بایستی کاملا تمام رخ و روبه دوربین باشد.
 • محل قرار گیری سر در عکس لاتاری، استاندارد خاصی دارد که حتما از افراد متخصص بخواهید این تنظیمات را برای شما انجام دهند.
 • عکس باید جدید بوده و متعلق به 6 ماه گذشته باشد.
 • عکس مورد استفاده باید دارای ژرفای رنگی ۲۴ بیت در هر واحد تصویری (پیکسل) باشد. دقت کنید که تصاویر سیاه و سفید ۲۴ بیت یا عکس‌های ٨ بیتی پذیرفته نمی‌شوند.

پیشنهاد ما این است که ثبت نام لاتاری را به افراد با تجربه و دارای سابقه و مهارت بسپارید. بهترین راه برای ثبت نام در لاتاری دریافت کمک از خدمات مجموعه کارت سبز به نشانی https://www.cartesabz.net/register است. این مجموعه با داشتن بیش از 12 سال سابقه آماده ارائه خدمت برای شما عزیزان می‌باشد.

 • ثبت نام افراد متاهل در لاتاری

به کمک این تکنیک در صورت برنده شدن یکی از کیس‌های اصلی تمام خانواده او نیز برنده محسوب خواهند شد.

افرادی که متاهل هستند از دو شانس برای برنده شدن در لاتاری می‌توانند برخوردار باشند به این صورت که ابتدا آقا به عنوان کیس اصلی در لاتاری ثبت نام کرده و همسر و فرزندان مجرد و زیر ۲۱ سال وی به عنوان زیر مجموعه او در لاتاری ثبت نام می‌کنند.

سپس، خانم به عنوان کیس اصلی در فرم لاتاری ثبت نام کرده و همسر و فرزندان مجرد و زیر ۲۱ سال او به عنوان زیر مجموعه کیس اصلی در لاتاری ثبت نام می‌کنند.

به این ترتیب تمام اعضای خانواده دو شانس برای برنده شدن در لاتاری خواهند داشت.

لازم به ذکر است برای ثبت نام دو شانسه لاتاری هر دو فرد باید تمام شرایط و مدارک لازم برای ثبت نام لاتاری را داشته باشند. یعنی هم آقا و هم خانم باید دارای شرایط زیر باشند:

 1. متولد کشور مجاز به ثبت نام باشند.

اگر تنها یک نفر در کشور مجاز به ثبت نام در لاتاری متولد شده باشد و همسر او در کشوری غیر مجاز به دنیا آمده باشد، این زوج تنها یک بار می‌تواند در این قرعه کشی شرکت کرده و به این صورت تنها یک شانس برای برنده شدن در لاتاری را خواهند داشت.

لازم به ذکر است که کشور ایران یکی از کشور‌های مجاز برای ثبت نام‌ لاتاری می‌باشد‌.‌ پس اگر شما متولد ایران باشید این شانس را دارید تا هر سال شانس خود را برای بردن لاتاری امتحان نمایید.

 1. داشتن مدرک تحصیلی حداقل دیپلم یا دو سال سابقه کار در طی 5 سال گذشته

از دیگر شرایط لازم برای ثبت نام در لاتاری، داشتن مدرک تحصیلی دیپلم یا دو سال سابقه کار در طی ۵ سال گذشته است. هر دو زوج، هم آقا و هم خانم برای اینکه بتوانند از امتیاز دو شانسه برخوردار شوند باید دارای این شرط باشند، یعنی هم مدرک تحصیلی آقا و هم مدرک تحصیلی خانم باید حداقل دیپلم باشد و اگر دیپلم نداشته باشند، باید برای گرفتن ویزا حتما سابقه کار ارائه دهند.

 • ثبت نام افراد 18 الی 21 سال و مجرد در لاتاری

اگر شما نیز یک فرد مجرد بوده و در محدوده سنی 18 الی 21 سال قرار دارید و هم چنین دیپلم ۱۲ ساله یا دو سال سابقه کار در طی ۵ سال گذشته دارید، سه شانس برای برنده شدن در قرعه کشی لاتاری را خواهید داشت به این صورت که:

 1. یک بار می‌توانید به عنوان زیر مجموعه پدر خود در لاتاری ثبت کنید.
 2. بار دیگر می‌توانید به عنوان زیر مجموعه مادر خود در لاتاری ثبت نام نمایید‌.
 3. در نهایت می‌توانید به صورت مستقل در این قرعه کشی شرکت کنید.

پس با داشتن این شرط نیز می‌توانید شانس برنده شدن در لاتاری را افزایش دهید.

شایعات درمورد افزایش شانس برنده شدن در لاتاری گرین کارت ایالات متحده

یک سری شایعات در رابطه با افزایش شانس برنده شدن در لاتاری وجود دارند که عبارتند از:

 • مدرک تحصیلی بالا موجب افزایش شانس برنده شدن در لاتاری می‌شود.
 • موقعیت شغلی خوب در افزایش شانس برنده شدن در لاتاری تاثیر گذار است.
 • با دو بار ثبت نام کردن در یک دوره از لاتاری شانس برنده شدن شما افزایش خواهد یافت.

جمع بندی

همانطور که در این مقاله ذکر شد شانس برنده شدن در لاتاری برای تمام متقاضیان یکسان است و هیچ یک از افراد نمی‌توانند با انجام یک سری کار‌ها بیشتر مورد توجه ربات یا سیستم قرعه‌کشی لاتاری قرار گیرند. تنها راه افزایش شانس برنده شدن در لاتاری استفاده از تکنیک‌های ذکر شده در این مقاله می‌باشد.

سوالات درمورد افزایش شانس برنده شدن در لاتاری

 • مدرک تحصیلی بالا و یا موقعیت شغلی خوب موجب افزایش شانس برنده شدن در لاتاری می‌شود؟

خیر. همه ثبت نام کنندگان در لاتاری شانس برابری دارند، داشتن تحصیلات دانشگاهی یا موقعیت شغلی خوب در افزایش شانس برنده شدن در لاتاری هیچ تاثیری ندارند.

 • آیا با دو بار ثبت نام، شانس برنده شدن در لاتاری افزایش می‌یابد؟

خیر. با این کار به جای افزایش شانس برنده شدن در لاتاری، در واقع شانس خود را کاهش خواهید داد.

 • آیا داشتن مدرک زبان موجب افزایش شانس برنده شدن در لاتاری می‌شود؟

خیر. برای مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری، به داشتن مدرک زبان یا حتی بلد بودن زبان انگلیسی نیازی نیست و هم چنین این مدرک در افزایش شانس برنده شدن در لاتاری هیچ تاثیری ندارد.

 • شانس برنده شدن ایرانیان در لاتاری چقدر است؟

با توجه به اینکه سهم هر کشور حداکثر می‌تواند ۷ درصد باشد. ایرانیان چیزی نزدیک به ۴۰۰۰ شانس خواهند داشت. لازم به ذکر است تغییراتی در تعداد شرکت کنندگان و تعداد ویزاهای لاتاری ایجاد می‌گردد که شانس برنده شدن در لاتاری را بالا می‌برند. تعداد ایرانیان پذیرفته شده در لاتاری تا ۶ هزار نفر نیز حدس‌زده شده است.

 • چه کسانی شانس بیشتری برای برنده شدن در لاتاری دارند؟

همانطور که در این مقاله ذکر شد کسانی که به صورت صحیح و اصولی در لاتاری ثبت نام می‌کنند، افراد متاهل و کسانی که در محدوده سنی ۱۸ الی ۲۱ سال قرار داشته و مجرد هستند شانس بیشتری برای برنده شدن در لاتاری دارند.

5/5 - (1 امتیاز)

اگر تمایل دارید در زمینه عوامل موثر در افزایش شانس قبولی در لاتاری مشاوره دریافت نمایید، فرم زیر را تکمیل کنید تا در اسرع وقت کارشناسان کارت سبز با شما ارتباط بگیرند


ارزیابی مهاجرت
0 پاسخ

نظر خود را درباره عوامل موثر در افزایش شانس قبولی در لاتاری ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *