تاریخچه لاتاری گرین کارت ایالات متحده

لاتاری یا همان سیستم قرعه کشی ویزای سالانه کسب گرین کارت ایالات متحده یک برنامه ای بوده که هر سال به 55 هزار نفر کارت اقامت دائم کشور امریکا ارائه می شود. هر فردی باتوجه به شرایط و موقعیت خود تصمیم گرفته از کشور خود به ایالات متحده مهاجرت کند که برای کسب کارت بایستی شرایط لازم را فراهم آورد. در حال حاضر تمامی افراد سراسر جهان می توانند در لاتاری گرین کارت ایالات متحده به عنوان DV Program شرکت کنند و ثبت نام برای همگان باز است.

این برنامه به آنها اجازه می دهد در صورت برنده شدن بتوانند اقامت دائم برای زندگی در ایالات متحده در جهت ادامه تحصیل یا کسب و کار داشته باشند. بسیاری به همراه خانواده مهاجرت کرده تا ادامه زندگی را در این کشور سپری کنند. از آنجایی که کارت اقامت دائم ایالات متحده به رنگ سبز می باشد، به عنوان گرین کارت شناخته می شود.
چگونه من می توانم درخواست حضور در لاتاری گرین کارت سالانه ایالات متحده را داشته باشم؟
برای درخواست لاتاری گرین کارت سالانه ایالات متحده تنها باید از طریق اینترنت اقدام کرد. در گذشته روش های سنتی پذیرش فرم و عکس وجود داشته اما دیگر چنین برنامه‌ای در کار نیست. از سال 2003 ایالات متحده تنها روش اینترنتی را فعال قرار داده و از روش های دیگری نمی توان اقدام کرد. ما فرآیند ثبت نام را ساده کردیم و تنها با چند کلیک در اینترنت می توانید به سرعت در لاتاری گرین کارت سالانه ایالات متحده ثبت نام داشته باشید. تنها 15 دقیقه فرآیند ثبت نام این لاتاری به طول می انجامد.
درخواست لاتاری گرین کارت ایالات متحده آنلاین

با توجه به لیست زیر شرایط را مشاهده کنید:
• پرداخت هزینه های اداری
• دریافت شماره ثبت و رمز عبور حساب کاربری
• وارد شدن به حساب برای تکمیل یا تغییز اطلاعات کاربری
• فراهم کردن تصویر خود و سایر متقاضیان
• ما تصاویر را تنظیم می کنیم و آن را متناسب با قوانین درمی آوریم. همچنین خطاهای موجود در ثبت نام نیز اطلاع رسانی می شود.
• به صورت آنلاین بررسی کنید که آیا در لاتاری گرین کارت ایالات متحده برنده شدید.
• برندگان بوسیله ایمیل از سوی دولت ایالات متحده مطلع خواهند شد
• برندگان می توانند مشاوره ای درباره نحوه دریافت ویزا به شکل رایگان داشته باشند
• برندگان می توانند درباره آماده سازی جهت مصاحبه مشاوره رایگانی داشته باشند
• ما در 365 روز سال پذیرش داریم
• پشتیبانی آنلاین توسط کارشناسان مهاجرت ایالات متحده

ضمانت های لاتاری گرین کارت ایالات متحده
برنامه لاتاری گرین کارت ایالات متحده که در آن افراد کارت اقامت دائم کشور را دریافت می کنند، در سال جاری تنها 55 هزار نفر را در برمی گیرد. اگر افراد شرایط لازم را برای مهاجرت اشتغالی یا پناهندگی ندارند، راه دیگری برای کسب کارت اقامت وجود ندارد. اگرچه در لاتاری شانس مهم است اما برخورداری از شرایط لازم برای دریافت کارت اهمیت کمی نداشته و باید این شرایط را فراهم آورد. برای برنده شدن در لاتاری علاوه بر شانس، بایستی به قوانین ایالات متحده احترام گذاشت و پایبند آن بود. برای کسب جزئیات بیشتر نیز می توانید با کارشناسان مهاجرتی رسمی ایالات متحده ما در تماس باشید تا به تمامی پرسش های حقوقی و مهاجرتی شما پاسخ دهند.

 

❇️ آینده ای سبز با کارت سبز

🌐 لینک ثبت نام لاتاری: https://cartesabz.net/register/

📱 تلگرام لاتاری و واتساپ: 09391324467

اینستاگرام لاتاری: ‏instagram.com/cartesabz

 

5/5 - (1 امتیاز)

پشتیبانی کارت سبز

ساعت پاسخگویی 9 الی 17 بعد از ظهر

پنج شنبه ها 9 الی 13

اگر تمایل دارید در زمینه تاریخچه لاتاری گرین کارت ایالات متحده مشاوره دریافت نمایید، فرم زیر را تکمیل کنید تا در اسرع وقت کارشناسان کارت سبز با شما ارتباط بگیرند


2 پاسخ
  1. روابط عمومی کارت سبز گفته:

    برنده شدن تو لاتاری راحت ترین و ارزون ترین روش مهاجرت به آمریکا محسوب میشه

    پاسخ

نظر خود را درباره تاریخچه لاتاری گرین کارت ایالات متحده ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *