شرایط سربازان در ثبت نام لاتاری آمریکا

من سرباز هستم، می توانم لاتاری ثبت نام کنم؟

شرط داشتن پاسپورت از ثبت نام لاتاری حذف شده است اما بعد از برنده شدن برای انجام مراحل بعدی به پاسپورت معتبری نیاز دارید که حداقل 6 ماه بعد از تاریخ احتمالی ورود به امریکا اعتبار داشته باشد. بنابراین اگر از قبل پاسپورت دارید، هم میتوانید در لاتاری ثبت نام کنید و هم بعد از برنده شدن، میتوانید ویزای لاتاری خود را دریافت نمایید.در غیر اینصورت، امکان ثبت نام دارید اما برای آغاز امور برندگان لاتاری می بایست بعد از دریافت کارت پایان خدمت اقدام به دریافت پاسپورت نمایید و کارتان را شروع نمایید. منتهی باید مدنظر داشته باشید که از ددلاین نهایی نگذشته باشد زیرا برندگان لاتاری تنها تا پایان ماه سپتامبر دوره ای که برنده می شوند برای گرفتن ویزا وقت دارند.

لازم به ذکر است اگر خدمت سربازی شما به پایان رسیده اما هنوز کارت پایان خدمت دریافت ننموده اید، می توانید با برگه پایان خدمت که از طرف پادگان محل سربازی خود دریافت نموده اید، اقدام به دریافت پاسپورت نمایید.

پاسپورت نه تنها برای خروج کشور اجباریست، بلکه برای اخذ ویزاهای مهاجرتی و غیرمهاجرتی آمریکا از جمله لاتاری داشتن پاسپورت معتبر الزامیست.

همچنین مدنظر داشته باشید همه اعضای خانواده برای ثبت نام لاتاری نیازی به پاسپورت ندارند اما بعد از برنده شدن در لاتاری، همه آنان به پاسپورت معتبر نیاز دارند.

3.7/5 - (4 امتیاز)
24 پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر
 1. عباس گفته:

  سلام خسته نباشید
  میخواستم بپرسم اگر فردی در حین خدمت برنده لاتاری شود، تکلیف وضعیت او چگونه خواهد شد؟ مثلاً آیا میتواند برای انجام کارهای مصاحبه سفارت و خروج از کشور اقدام کند؟

  با تشکر از سایت خوبتون

  پاسخ
 2. ناشناس گفته:

  سلام اگر لاتاری برنده بشم و پایان خدمت نداشته باشم میتونم برم آمریکا؟

  پاسخ
 3. ناشناس گفته:

  سلام در مورد کسانی که در سپاه خدمت کردن هم توضیح می فرمایید؟

  پاسخ
  • روابط عمومی کارت سبز گفته:

   سلام در مورد سربازی سپاه حساسیت هایی هست اما راهکار هم هست
   میتونید بعد از برنده شدن با کارشناس مهاجرتی مشاوره دریافت کنید و بطور کامل راهنمایی شوید

   پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *