آیا برگه تردد اربعین قابل استفاده برای ثبت نام می باشد؟

با توجه به همزمانی مراسم اربعین 98 با ثبت نام لاتاری ، بسیاری از هموطنان برگه تردد اربعین را برای ورود به کشور عراق دریافت نموده اند، که در این خصوص می بایست اعلام نمود که این برگه جایگزین پاسپورت نمی باشد و حتماً می بایست از ادارات گذرنامه شهر خود، “درخواست صدور گذرنامه” داشته باشید، لازم به ذکر است دفاتر پلیس +10 نیز ممکن است به علت درخواست های زیاد اربعین تا زمان اتمام مراسم اربعین درخواست های صدور گذرنامه را نپذیرند، که شما می توانید جهت صدور زودتر گذرنامه خود از “ادارات گذرنامه” شهر خود اقدام نمایید. و همینطور پس از روز اربعین نیز می توانید از دفاتر پلیس +10 نیز درخواست صدور پاسپورت داشته باشید. پاسپورت ها به طور میانگین بین 3 تا 5 روز صادر می شوند.

لازم به ذکر است برخی از افراد و موسسات سود جو ، به خاطر منافع خود از بیان این موضوع به متقاضیان لاتاری خودداری می کنند ، که باعث از بین رفتن هزینه، زمان و شانس افراد جهت شرکت در قرعه کشی گرین کارت می شوند.

رای شما به این پست

اگر تمایل دارید در زمینه آیا برگه تردد اربعین قابل استفاده برای ثبت نام می باشد؟ مشاوره دریافت نمایید، فرم زیر را تکمیل کنید تا در اسرع وقت کارشناسان کارت سبز با شما ارتباط بگیرند


ارزیابی مهاجرت
0 پاسخ

نظر خود را درباره آیا برگه تردد اربعین قابل استفاده برای ثبت نام می باشد؟ ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *